МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот toni_gan » 12 Юни 2015, 12:37

С гривната на Меркатор спря напълно главоболието ми и кръвното е в границите. Преди пиех купища хапчета. Благодарна съм за покупката. Гривната наистина е по-скъпа от китайските (титанови, магнитни гривни ком, грийн мастер, виктория белс, bhb), но не много и е достъпна за всеки. Освен това има най-различни размери. Имам една препоръка към фирма Меркатор. Нека на нас, клиентите изпращат информация за новите промоции.
toni_gan
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Юни 2015, 12:22

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот toni_gan » 12 Юни 2015, 12:42

И още нещо. Чакам отстъпка за магнитната постелка Меркатор!!!
toni_gan
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Юни 2015, 12:22

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот gogo1975 » 28 Дек 2017, 20:39

От Меркатор имам гривна, постелка и колан. Продуктите са изключителни, с много силно лечебно действие, но е необходимо първоначално определено време за да се усети това действие. Например, аз трябваше да нося гривната около 3-4 месеца, за да се стабилизира кръвното ми. Сега много рядко пия лекарства за кръвно. Имам значително подобрение с паметта, съня ми се нормализира, дори свалих излишни килограми.
gogo1975
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Дек 2017, 20:28

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот valentin.chikov » 24 Мар 2019, 20:41

Закупих си магнитни обеци за отслабване от сайта на Меркатор . За два месеца свалих 7 кг. Без диети. Благодаря! http://mercator-g.com/index.php?categoryID=76
valentin.chikov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Мар 2019, 20:37

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот vladimir.ivanov » 24 Мар 2019, 20:52

Магнитните гривни Меркатор са с 15-20 лв по-скъпи от китайските, но разликата в действието и изработката е огромна. Бях си купил гривна от китайските за 62 лв от сайта magnitni-grivni.сom преди 2 години. Кожата ми се обрина , сърцето ми започна да прескача, след 2 месеца гривната потъмня и се разпадна. Пълен боклук! Изхвърлих я и си купих от Меркатор за 79 лв, която не само добре работи, но е и страхотно бижу. Кръвното ми сега е в границите, чувствам се бодър и енергичен. Човек не бива да се полъгва по ниската цена, особено, ако става дума за китайски боклуци.
vladimir.ivanov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Мар 2019, 20:43

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот milena.slavova » 24 Мар 2019, 21:01

Аз съм с гривна Меркатор от 7-8 години. Доволна съм, а и гривната не е мръднала. Купих я за 79 лв. Мои близки скоро си купили "на далавера" евтини китайски гривни от някакъв сайт - Магазин RENY. Едната - на външен вид (по снимки в сайта) като моята и приятелката ми се похвали, че я купила много евтино - за 58 лв. Когато я получи и ги сравнихме, нейната беше като дялана, след няколко дена се олющи и магнитите изпадаха. Така и не можа да провери действието, в което аз много се съмнявам. Хората са казали, че скъпото винаги излиза евтино и обратното.
milena.slavova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Мар 2019, 20:53

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот a4okri4im » 15 Май 2019, 01:01

Съпругата ми ми купи гривна от меркатор и се оказа пълен боклук. Много бързо ръждяса а уж ги представят за неръждаеми. Да не говорим че кожата ми стана цялата в рани. Това беше преди повече от 2 години, а гривната ръждяса буквално за 1 месец. След това си взехме гривна от един друг сайт мисля че беше magnitni-grivni.com и това беше най-печелившата покупка, която направихме. Оттогава досега я нося без да ми създава проблеми, кръвното ми е в нормалните граници и съм повече от доволен. Доста мои приятели си купиха от същия модел защото е красива и ефективна.
a4okri4im
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Май 2019, 00:57

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот gogo1975 » 04 Юни 2019, 12:43

Пследното мнение на a4okri4im е очевидно лошо скалъпена реклама на китайските некачествени гривни в сайта magnitni-grivni.com. В този сайт продават китайски боклуци на цени 60-70 лв, това е 10 пъти по-висока цена от реалната. Познавам много хора, които се опариха от тези боклуци. Освен лошото качество, тези гривни не са тествани и се продават без сертификат от здравните организации. Те не само няма да помогнат, но и могат сериозно да навредят. Предизвикват обриви, дерматити, дихателни спазми, главоболие, хипертонични кризи ... Аз и много мои близки имаме германски магнитни гривни на Меркатор от години - 10 и повече. Гривните не са мръднали и най-важното имат отлично действие. Не си играйте със здравето за 20-30 лв по-евтини китайски ментета!
gogo1975
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Дек 2017, 20:28

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот gogo1975 » 04 Юни 2019, 12:54

Освен Магнитни гривни за високо кръвно - Купи онлайн - MBracelets>magnitni-grivni.com, има още няколко сайта с китайските гривни-ментета. Всички те са на един същ собственик. Всеки може да провери. Те са Купи онлайн Магнитни гривни>buy-cosmetics.net, Магнитни гривни против високо кръвно, хипертония - ЗА ТЕБ>za-teb.net, Магнитни гривни за високо кръвно - Magazin4o - Точно за мен!>magazin4o.com, Магазин RENY>reny-shop.com и още 2-3. ПРОДАВАТ БОКЛУЦИ И ЗАБЛУЖДФАВАТ ХОРАТА. Не си правете експерименти със здравето за 20-30 лв по-малко от оригиналните гривни Меркатор!
gogo1975
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Дек 2017, 20:28

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот gogo1975 » 04 Юни 2019, 12:55

Освен Магнитни гривни за високо кръвно - Купи онлайн - MBracelets>magnitni-grivni.com, има още няколко сайта с китайските гривни-ментета. Всички те са на един същ собственик. Всеки може да провери. Те са Купи онлайн Магнитни гривни>buy-cosmetics.net, Магнитни гривни против високо кръвно, хипертония - ЗА ТЕБ>za-teb.net, Магнитни гривни за високо кръвно - Magazin4o - Точно за мен!>magazin4o.com, Магазин RENY>reny-shop.com и още 2-3. ПРОДАВАТ БОКЛУЦИ И ЗАБЛУЖДФАВАТ ХОРАТА. Не си правете експерименти със здравето за 20-30 лв по-малко от оригиналните гривни Меркатор!
gogo1975
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Дек 2017, 20:28

ПредишнаСледваща

Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта