Полезни съвети и практични идеи за дома и градината
Правила на форума
Добави отговор

Вълната се завръща на мода

13 Мар 2013, 13:43

1.jpg
1.jpg (156.19 KiB) Прегледано 412 пъти
Великобритански дизайнери вдъхнаха нов живот на овчата вълна и я включиха в интериора, чрез иновативни идеи. Представете си как сладки рунтави овце си пасат по свежозелените английски хълмове. Каква идилия! Напоследък обаче дизайнерите развалят идилията като зачестиха подстригването на овцете. Шегата настрана, но последния писък на модата в интериорния дизайн в Англия включва богата гама от топли вълнени аксесоари, които се вписват идеално и в концепцията за актуалност.
Вижте как вълната намери пътя си обратно в домовете ни...
Весело кресло от вълнени кръпки и вълнен лампион
wool.jpg
wool.jpg (7.44 KiB) Прегледано 413 пъти

Табуретки от вълна. Хубавото е, че можем да експериментираме с цветовете!
wool2.JPG
wool2.JPG (7.41 KiB) Прегледано 413 пъти

Това ще ви впечатли!Всички сме виждали вълнените котенца, плетени от бабите ни. Ето, че можем да си изплетем и всякакви животни, но виждали ли сте вълнен часовник?
wool1.JPG
wool1.JPG (7.68 KiB) Прегледано 413 пъти

Естествено, ако се спрем на дизайнерските предложения...то ще натоварим доста семейния бюджет. Най – добре е сами да си сътворим желаните вещи от вълна с помощта на шишове и кълбо…. Или да помолим баба…А може и добрата съседка, която демонстрира плетаческите си възможности върху малкия си домашен любимец…
Важното е да сме актуални. Освен това, аз харесвам допира на вълна. А вие? Можете ли да плетете? Очаквам вашите коментари и съвети за креативни вълнени вещи…

Re: Вълната се завръща на мода

18 Мар 2013, 16:43

На мен лично не ми допада. Дано в бг не започнат да се правят на модерни...

Re: Вълната се завръща на мода

17 Апр 2013, 15:02

Снимките са добре подбрани, но идеята не ми допада :(

Re: Вълната се завръща на мода

30 Юли 2013, 13:17

Дрън, дрън...бабини джунджурии...
Добави отговор
Отиди на страница: