Впечатления от педиатрите в Русе

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Впечатления от педиатрите в Русе

Мнениеот jani77bg » 03 Апр 2013, 10:49

Изключително много съм разочарована от д-р Марияна Новакова! Мислех си, че тя е най-добрият педиатър в Русе, сега декларирам, че това е не само далече от истината, но честно ви заявявам, че в родният ни град няма нито един „читав“ педиатър!!!!!!! Имам 2 деца, при нужда винаги съм търсила помощта на д-р Новакова, вярно е че е било само за вируси и настинки! НО в момента, когато имахме най-голяма нужда от нея за нещо изключително сериозно, тя се отнесе повърхностно и не оказа на детето ми адекватна помощ! Между другото, защо на "Големите" Доктори телефоните са включени денонощно, а нейният винаги през вечерните часове е изключен!
За мен призванието да бъдеш Доктор, е най-благородният и хуманен избор-или го правиш по този начин или по-добре....НЕ ....
Това, че не ни беше поставена правилна диагноза /дори не бе направен опит за това, визирам липсата на адекватни изследвания/на детето ми и нас, щеше да ни коства всичко!!!

И така, добре е когато всичко свършва добре, но не благодарение на докторите в Русе…от които аз лично най-искренно се срамувам!!!!

Бъдете здрави!
jani77bg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2013, 10:33

Re: Впечатления от педиатрите в Русе

Мнениеот slavova_75 » 05 Фев 2014, 14:27

Когато избираме лекар за детето си, трябва да бъдем много внимателни :!:
slavova_75
 
Мнения: 37
Регистриран на: 03 Фев 2014, 14:42


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта