Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Епилация

26 Май 2011, 08:54

Ооо да и аз имам такъв проблем с лицето, понякога дори и кожата започва да ми се залющва и се образува лека коричка, явно съм доста брутална или пък е от лентите :roll: . Но, честно казано всеки път използвам различни и не съм разбрала от кои ми се получава така. Има такива дето още при първото-второто отлепяне и космите се отстраняват, а други трябва да дърпаш по 3-4 пъти и тя кожата става направооо - ужас. До сега не съм се интересувала за кремове след епилация, за по бързо успокоение на кожата, но мисля че ще е добре да се ползват.

Re: Епилация

26 Май 2011, 10:33

Аз си ходя на козметик, за космите по гърба и гърдите, но моята козметичка след епилацията ме маже с някакъв крем и нямам проблеми с кожата и пъпки не ми излизат.

Re: Епилация

16 Юни 2011, 08:59

БИОДЕРМА СЕНСИБИО КРЕМ ФОРТЕ е точно за такава чувствителна кожа. Идеален за след епилация и бръснене, облекчава възпалението.

Re: Епилация

29 Юни 2011, 14:37

Залющването и зачервяването се получава от многократното дърпане, ако лентите не са хубави и се налага да дърпаш 3-4 пъти, кожата става ужасна.

Re: Епилация

29 Юни 2011, 16:44

eli написа:Залющването и зачервяването се получава от многократното дърпане, ако лентите не са хубави и се налага да дърпаш 3-4 пъти, кожата става ужасна.

В такъв случай с какво да се маже вече увредената кожа? Питам защото когато се докарам до там да ми е като олющена кожата се мажа с нещо мазно и после ми се появяват пъпчици с бяло връхче.

Re: Епилация

04 Юли 2011, 16:06

Незнам за вас, но аз от доста време си ходя на козметик и не виждам космите ми да са уредели :(

Re: Епилация

08 Юли 2011, 11:39

Аз моите от както ги епилирам, мисля че са се уредили и итъняли :)

Re: Епилация

17 Авг 2011, 15:32

И аз виждам разлика в моите. То ние мъжете станахме по-големи жени от жените :D

Re: Епилация

12 Сеп 2011, 13:04

Трябва постоянство, веднъж избръснешли ги, ако ще 10 години преди това да си се скубал, всичко отива на кино.

Re: Епилация

18 Окт 2011, 18:15

и аз използвам на Дева лентите, но не мога да кажа, че съм много доволна от лентите като цяло.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4