Козметика при косопад - Ревита на DSL

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Козметика при косопад - Ревита на DSL

Мнениеот rosendimitrov » 01 Авг 2013, 17:13

Момче съм на 17 години и имам косопад. Забелязвам, че космената линия над слепоочията ми се измества назад и забелязвам оредряване на косата. Ходил съм при 3-ма дерматолози, но и така не успят да разбера, какъв е проблема или това е просто внушение? Всекидневно забелязвам промяна в гъстота на косата, пия витамини, използвам скъпа козметика. Искам да си направа изследвания, за да разбера дали имам косопад и ако имам на какво се дължи. Къде мога да си направи изследвания и какви изследвания са ми нужни? Може ли на тази възраст да се развие алопеция?
Скалпът ми се омазнява много бързо, космената линия на косата е като U и това много ме третиснява, при всяко едно дръпване на косата ми падат косми, при къпане, ресане. То е нормално да падат дневно косми, но толкова често. Не мога да прокарам пръсти спокойно през косата, защото по ръката веднага ще ми останат един или два косъма.

Някой ползвал ли е шампоани Ревита на DSL и другите им продукти против косопад. Дали този шампоан си заслужава времето и парите, който ще отделя. Чувал съм добри отзиви за продуктите на DSL.

Благодаря ВИ!
rosendimitrov
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Юли 2013, 22:57

Re: Козметика при косопад

Мнениеот Dior » 02 Авг 2013, 14:53

Не съм чувала отзиви за тези продукти. Опитай с Фитовал шампоан и лосион Себорал Форте ;)
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Козметика при косопад

Мнениеот beauty » 02 Авг 2013, 19:46

може да е на хормонална основа, а може и да не е. най-добре си направи изследвания, личният ти лекар би трябвало да те насочи.
beauty
 
Мнения: 21
Регистриран на: 15 Юли 2013, 00:19

Re: Козметика при косопад

Мнениеот rosendimitrov » 03 Авг 2013, 14:26

Направих си изледвания стандатрни - кръв, захар и хормони и всичко е много добре, но косата пробдължава да пада. Чак вече ми става смешно :lol: , една коса ме побърква в продължение на 2 години. Възможно ли е да е от постаянно мислене, че имам косопад и ще оплешевея напълно да ми пада косата?

Благодаря Ви!
rosendimitrov
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Юли 2013, 22:57


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта