какво мислите за Topicrem?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

какво мислите за Topicrem?

Мнениеот qproin » 20 Юли 2011, 20:57

Някой ползвал ли е тези продукти, в аптеката ми дадоха няколко мостри и си взех шампоана за суха коса ( добре ми действа, а и е на приемлива цена)..купих на една приятелка за рд душ гел и лосиона за тяло и тя каза, че са разкошни,а са доста големи май наистина са добри....та ако някой има мнение по въпроса моля да сподели, че ми предстои да си купувам тоник и крем за лице и доста се чудя.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: какво мислите за Topicrem?

Мнениеот southern_sun » 21 Юли 2011, 12:43

Никога не съм ползвала нищо от тази марка тъй като са ми изглеждали евтини и скапани. Но щом казваш, че са хубави може да те послушам.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: какво мислите за Topicrem?

Мнениеот Violetta » 20 Окт 2011, 06:52

Важен аргумент е цената, така че, за всеки да има по нещо в аптеката/дрогерията. Не са лоши, но не са моя тип марка.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: какво мислите за Topicrem?

Мнениеот qproin » 20 Окт 2011, 09:00

southernsun написа:Никога не съм ползвала нищо от тази марка тъй като са ми изглеждали евтини и скапани. Но щом казваш, че са хубави може да те послушам.

Евтини и скапани?! не бих ги определила точно така.Пък и за времето откакто пуснах темата досега опитах няколко продукта и да ти кажа съм много доволна.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: какво мислите за Topicrem?

Мнениеот сиско » 28 Ное 2011, 00:57

Аз използвах продуктите на тази марка по препоръка на дерматолог, когато установиха на детето атопичния дерматит. Останах доволна от тях, но не овлажняваха достатъчно атопичната кожа.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта