Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции
Правила на форума
Добави отговор

Re: Обувки на висок ток или обратното?

26 Юли 2017, 13:55

Обувките винаги на ток. Може да е малък,но да има. Не харесвам обаче модата с кецовете на платформа, тези обувки трябва да са удобни.

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

09 Авг 2017, 20:52

Кари е номер 1 :grin:

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

09 Авг 2017, 21:53

Кари е страхотна, ама и Саманта ми е любимка! :grin:

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

18 Сеп 2017, 16:21

Те там яко рекламират Маноло Бланк, явно са много специални обувки. Но са си големи кифли, според мен и безизвестни марки могат да изглеждат много секси.

Re: Обувки на висок ток или обратното?

18 Сеп 2017, 16:33

Ниски и удобни, за мен най-секси са тези обувки, които са ниски и изглеждаат малко с мъжка подметка.

Re: Обувки на висок ток или обратното?

03 Окт 2017, 10:57

Много харесвам тези обувки и от две години нося само с такъув ток
Прикачени файлове
product_7854.jpg
product_7854.jpg (22.03 KiB) Прегледано 296 пъти

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

15 Ное 2017, 12:49

И обикновени обувки могат да са стилни, аз си харесвам модел, не робувам на марки, а и в повечето случаи марките са само имена, а не и толкова голяма гаранция за качество. А и извинявам се, но по 300 лева и нагоре да се дадат за едни обувки, даже не и ботуш.. моля ви се

Re: Обувки на висок ток или обратното?

22 Мар 2018, 18:18

Никога не съм харесвала високите обувки. С тях се чувствам ограничена и едва вървя. После всичко ме боли, дори кълките, ще речеш, че съм бягала цял ден. Ммм, не предпочитам си маратонките. Но се кефя на момичетата, които все пак носят високи обувки и се чувстват добре с тях.

Re: Обувки на висок ток или обратното?

26 Мар 2018, 16:14

Обувките на висок ток винаги правят жената по-женствена и красива. Друг е въпросът доколко може всекидневно да е с тях.

Re: Обувки на висок ток или обратното?

26 Мар 2018, 16:30

Високите обувки не са за всеки, аз нося при официални поводи, но предпочитам равните. Мисля, че и килограмите оказват голямо влияние, дали краката ще се изморяват или няма.
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9