Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Тук може да зададете своите въпроси към специалистите в област дентална медицина
Д-р Младен Камбов, Д-р Петър Косев, Д-р Венцислав Стаменов, Д-р Рада Казакова

Re: Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Мнениеот didito1 » 09 Фев 2017, 18:43

Здравейте! Става въпрос за горен ляво 4, благодаря за отговора, аз наскоро родих естествено и нямах никакви проблеми със съсирването на кръвта. Може ли да се отключи такъв проблем в последствие?
didito1

Мнениеот Dr Mladen Kambov » 09 Фев 2017, 19:19

didito1 написа:Здравейте! Става въпрос за горен ляво 4, благодаря за отговора, аз наскоро родих естествено и нямах никакви проблеми със съсирването на кръвта. Може ли да се отключи такъв проблем в последствие?

Трудно ми е да ви отговоря като не съм запознат със случая! Но е важно да се изключат възможни общи причини за подобно кървене.
kambov.com
izz.bg
Аватар
Dr Mladen Kambov

Мнениеот емеели » 16 Авг 2017, 16:55

здравейте искам да Ви попитам при клатещ се мост какво може да направя?Тоест да изчакам сам да падне или е възможно стоматолог да го свали и залепи отново.Благодаря Ви предварително
емеели

Мнениеот Aniela » 17 Апр 2018, 10:30

Здравейте,
Аз съм на 65 г. с остеопения и начален стадий на Хашимото. Може ли да ми се постави успешно имплант на кътник?
Благодаря предварително за отговора!
Aniela

Вадене на мъдреци

Мнениеот petq5ia » 24 Юли 2018, 23:38

Здравейте! На 29 години съм и от седмица съм с метални брекети дейман. Ортодонтът който ми ги постави иска да махнем долните 2 вече излезли мъдреца, но аз все още се колебая. Имам 3ти умъртвен зъб, който е пломбиран и го попитах дали може да ми махне него вместо здрав мъдрец, но той отказа. Според мен ми каза че не може, само за да ми вземе парите за махането на мъдреците и после за изграждането на нов зъб. Според Вас може ли да се махне вече мъртвия зъб вместо здрав мъдрец?
Благодаря предварително.
petq5ia

Предишна

Назад към Стоматология