Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот mimeto90 » 30 Ное 2016, 16:23

Преди време писах във форума и исках съвет дали да стъпя в смесен брак, тъй като аз съм мюсюлманка, а тогавашният ми приятел - християнин. Преодолях колебанията си и сключихме брак. Всичко върви чудесно с изключение на онези моменти, когато още несвикнали с новото си положение на семейни, се караме за глупости и прехвърчат искри помежду ни. Знаете как е в началото на всеки един брак, докато се напаснат различията. А при нас е малко по-сложно заради разликите и в религията. Признавам си, че много бързо паля и трудно успявам да уталожа гнева си. Когато стане време за лягане, мен още ме държи и в такива моменти не мога да преглътна и да си легнем сдобрени, ами често спазвам принципите си в такива ситуации да пращам мъжа ми да спи в другата стая и да не му позволявам да ме докосва. Не му говоря, върша си домакинските задължения, но го държа в напрежение така да се каже. Вие така ли сте с вашите мъже? Стремите ли се когато сте скарани, задължително да си оправите отношенията преди лягане? Или в едно легло си обръщате сърдито гърбове? Как се чувствате на другия ден? Продължавате ли да се инатите или гледате бързо да приключите напрегнатата обстановка? Аз се чувствам като болна после, но показвам мускули :???: .
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Rali_hr » 30 Ное 2016, 17:17

Като се скараме и си лягаме заедно, ама не се прегръщаме. :mrgreen: Като цяло не драматизирам особено и кво като се скараме и вече ще спи на другото легло, или на дивана и сякаш ще се разделяме вече, нали така или иначе ще се сдобрим, за кво да го играем целия тоя цирк... Общо взето навикаме се каквото ще се навикваме и приключваме въпроса.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот klara » 30 Ное 2016, 17:38

Най ми е омразно да си лягаме скарани. Всеки се надул, не приказва, прави се на непукист, но в същото време отвътре му кипи и всичко го дразни. Мъжът ми е по-серт и може да не приказва с дни. Все аз трябва да правя първата крачка. Ама какво да правиш.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Slavena » 02 Дек 2016, 16:43

klara написа:Най ми е омразно да си лягаме скарани. Всеки се надул, не приказва, прави се на непукист, но в същото време отвътре му кипи и всичко го дразни. Мъжът ми е по-серт и може да не приказва с дни. Все аз трябва да правя първата крачка. Ама какво да правиш.

за6то не пробва6 и ти да му мал4и6 и да видиш какво 6те стане може па и той да дойде да си говори с тебе и да се изненада6 а и така и тои 6те се изненада 4е ти не си го потарсила първа. :roll:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Дек 2016, 16:56

О, когато се скараме и аз не поддавам! Обикновено той е виновен, така че аз си държа на моето. :mrgreen: После знае как да ме накара да му простя, но винаги се инатя до последно!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Jully » 05 Дек 2016, 15:36

О, лягаме си скарани и още как, моят мъж много се сърди и все е недоволен от нещо, та като си намери причина да се сърди това може да продължи с дни, но аз се научих и вече дори не правя опити за сдобряване, омръзна ми, нека да се спасява сам! :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Дек 2016, 16:50

Jully написа:О, лягаме си скарани и още как, моят мъж много се сърди и все е недоволен от нещо, та като си намери причина да се сърди това може да продължи с дни, но аз се научих и вече дори не правя опити за сдобряване, омръзна ми, нека да се спасява сам! :lol:


Все един трябва да се извини в един момент. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот zagrijena » 28 Дек 2016, 14:58

Не знам кое е по-гадно - да си мълчим дни наред или след караницата да се направи единия, все едно нищо не е било. Преди години много се връзвах и като се скараме и си мълчим много ми беше криво. Но да почне да се закача и да се прави все едно не сме се карали досега, това още повече ме вбесява!
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Guppy » 28 Юни 2017, 10:12

Когато се скарам винаги се сърдя и не отстъпвам с дни. След като сме скарани нека да е като хората, на този принцип съм. Имам приятелки, които никога не се сърдят на мъжете си, това е мекушаво, аз се сърдя поне в седмицата веднъж.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юни 2017, 11:46

Ама това с кавгите е абсурдно смешно. Както значи скарали сме се икакво, ще се разделяте ли вече, излишно се драматизира. Аз като се скарам с моя мъж, изчепквам темата до край, разбираме се и продължаваме. Не мога така аз да съм скарана със седмици или да търпя той да ми се сърди. Сърденето е присъщо за децата, смешно и абсурдно поведение. За мен хора които се сърдят просто нямат никаква стойност.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта