Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот Bennito » 19 Апр 2011, 16:25

Значете ли, че всеки 5-ти човек страда от пърхот. При нормални обстоятелства, човек може да има пърхот при рядко миене на косата, но знаете ли че, може да си причините това главоболие и от прекомерно миене с неподходящи шампоани.
Споделете с какъв шампоан против пърхот миете вашата коса и доволни ли сте от него.
Bennito
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Апр 2011, 15:22

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот eli » 27 Апр 2011, 00:36

Уффф, пърхотът е ужасна работа. И мен на моменти ми се е появявал и сигурно е от неподходящият шампоан, затова вече използвам ДАВИНЕС шампоан против пърхот, най-добрия на който съм попадала. Така че, ако някой има проблеми с пърхота, препоръчвам горещо този шампоан,надявам се и на вас да ви подейства като на мен :)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот georgi_78 » 05 Май 2011, 14:06

Знам, че катранените шампоани и сапуни влияят добре при пърхот.
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот bubulina » 10 Май 2011, 18:11

Аз затова гледам да не сменям много шампоаните, че тя моята коса каквато ееее, остава и пърхот да се появи.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот georgi_78 » 17 Май 2011, 22:21

А на какво мнение сте за домашните маски за коса? Едно време все пак е нямало такива шампоани.....
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот southern_sun » 17 Май 2011, 22:26

georgi_78 написа:А на какво мнение сте за домашните маски за коса? Едно време все пак е нямало такива шампоани.....

За домашни маски за коса можете да прочетете в секция " Домашен лекар" , там са рецептите в домашни условия, ако няма такава тема постави ;) Така ще се намери някой, който да сподели. А ако имаш пърхот първо пробвай със смяна на шампоана, ако не стане си вземи Низорал, ако и така не стане иди на лекар. Може да не е безобиден пърхот.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот radina » 21 Май 2011, 22:21

За пърхот съм пробвала какво ли не от скъпи по скъпи препарати май само рекламата е хубава,така че по добре да те види дерматолог за да види какъв е проблема така ще си спестиш много главоболия и пари разбира се
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие
Аватар
radina
 
Мнения: 55
Регистриран на: 18 Апр 2011, 18:04

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот Nelina » 27 Юни 2011, 16:14

Здравейте!Има син който е на 16г.От около 6 месеца имаме проблем с пърхут.Появи му се пърхут купихме шампоан Head&shoulders и за месец изчезна .В аптеката ни казаха, че не бива да се използва повече от 2 месеца непрекъснато и трябваше да го сменим с по -лек и ни предложиха-Garnier .Започна да използва Garnier-lemonи пърхута след 2седм се завърна ,но много повече от преди.Косата му отгоре стоеше бяла от пърхут.Тъй като в нашия град няма дерматолог и се консултирахме с кожен лекар- изписа ни Seboral forte и seboral шампоан.Ползва го вече месец ,но няма голяма промяна.Ако някой се е сблъскал с този проблем и е успял да се пребори с него да напише рецептата.Благодаря предварително!
Nelina
 
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Юни 2011, 10:27

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот tazmaniq » 27 Юни 2011, 23:07

Когато имам пърхот ползвам шампоан на Виши DERCOS-ШАМПОАН ЗА СУХ ПЪРХУТ ПОДХРАНВАЩ, поне при мен помага.
Аватар
tazmaniq
 
Мнения: 61
Регистриран на: 12 Юни 2011, 11:58

Re: Имам пърхот, дали проблемът не е във моят шампоан?

Мнениеот georgi_78 » 04 Юли 2011, 14:00

Трябва де отиде на дерматолог, да не се окаже че са гъбички. Иначе и аз бих препоръчал Себорал шампоан.
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта