силви88 написа:в къщи всички имаме вирус с температура,а малкото ми дете е на 25 дни,казаха ми да давам осцилококцинум профилактично но ме е страх на толкова малко бебе.може ли и как да се дава
Габриела.Генева написа:Здравейте,защо вече няма отговори на въпросите?
Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с детски болести
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта