Здравейте д-р Кисьова.
На 6 месеца е дъщеря ми и преди няма и месец боледуваше от вирусна инфекция. Приеха ни в болница заради ниски левкоцити. При изписването бяха се повишили до над 6 , но 10 дни след това направихме контролни изследвания и пак бяха се понижили . Казаха ни да я пазим и на 3 седмици да повтаряме изследванията. Искам да попитам дали мога да и давам някакви витамини за подсилване на имунната и система. Благодаря предварително