Тук може да задавате вашите въпроси, свързани със здравето на детето ви, към педиатър, хомеопат, паразитолог, детски психолог и психотерапевт.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

02 Май 2022, 06:19

Здравейте, Може да съставим схема с хомеопатия и други имуномодулатори.

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

02 Май 2022, 13:10

Противопоказани ли са тези витамини?
На хомеопатията не съм фен,а имуномодулаторите които бихте ми предложили е те ли са хомеопатични?

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

03 Май 2022, 05:29

Нямам опит с тези витамини.
Вижте този сироп, който не е хомеопатия - https://www.d-rmario.com/product/imunokids/

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

04 Май 2022, 06:56

Имунобуст или Имунокидс е по-подходящ в случая? Благодаря.

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

11 Май 2022, 22:22

Може ли да се приема едновременно метотрексат и имуномодулатора?

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

18 Май 2022, 05:54

Здравейте, За дете на 11 години по-подходящ ще е Имунобуст.
Съвместим е с метотрексат.

Re: Ваксини и имунизации

16 Юни 2022, 22:46

Здравейте имам следното питане: на 6 и половина годишно дете което е получило 4 дози Pentacel в Щатите , последната там е сложена на 26/1/2021 , вчера тук в България му беше сложена доза Tetraxim , като част от реимунизация против коклюш, дифтерия, полиомелит и тетанус. Проблем ли е че между последната Pentacel и Tetraxim има по-малко от 18 месеца? Оказва се че Tetraxim e повторение на 4тата доза с Pentacel и не е било необходимо. Благодаря

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

13 Юни 2023, 20:19

Здравейте,

Детето ми ( на година и 9 месеца) има всички дози Превенар, но не са бити през 1 месец а повече ( пътувания, ковид и друго). Последната е бита няколко месеца след като стана на 15 месеца.Действат ли така ваксините, след като има по-голям интервал между дозите? Не са слагани в по-малък от указаният интервал, уточнявам.

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

14 Юни 2023, 12:15

Здравейте, Не се притеснявайте. Много често по медицински показания удължаваме интервала на поставяне.
Може повече да прочетете за ваксините тук - https://www.d-rmario.com/product/kniga/

Re: Имунопрофилактика - онлайн консултация със специалист детски болести

30 Сеп 2023, 05:39

Здравейте, детето ми на 3,9 г всеки месец е болно и искам да му засиля организма. Може ли да давам Омнибиотик Панда и имунд Д заедно и трябва ли да има интервал между тях
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14