monika_sieonova написа:Здравейте,
Моля дса ми препоръчате имуностимулант, или какво изобщо да давам на дете, което сега е с бронхит , а преди 5 месеца бяхме с вирусна плевмония.
Благодаря предварително.
Здравейте,
може да давате бронховаксом по схема.
Поздрави,
д-р Кисьова
