Добави отговор

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

28 Окт 2016, 10:10

s_ivelina написа:Здравейте!Какво е мнението Ви капки Галапро с прополис и ехинацея за деца-произход Македония! Моята е на 2г 9м и искам да й ги предложа за есенния сезон!Благодаря!
Вие какво бихте ми предложили за подсилване за организма за есенния период! :kisscheek:


Здравейте,
бих ви препоръчала да давате Имунохелт форте сироп.

Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

28 Окт 2016, 10:12

polina89 написа:Здравейте,
имам детенце на 2год. Вчера ни изписаха от болницата. Лежахме за двустранна пневмония. Въпроса ми към вас е относно имуностимулаторите. Какво бихте ми препоръчали да у давам за подсилване на имунитета? Защото му предстои 3 седмици да е в дом. условия и след това ще го пускам отново на ясла. А притеснението ми е да не се разболее наново и пак да стигаме до болница.


Здравейте,
за периода от три седмици, докато отново отидете на ясла може да започенете да приемате рибомунил по схема.

Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

05 Ное 2016, 16:05

Здравейте,искам да ви попитам можели имунокол перфект течна коластра да се дава заедно с санастол.трябвали да се правят паузи.колко продължително може да се даде.дедето е на 1год 8 месеца.

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

08 Ное 2016, 17:02

senerosman написа:Здравейте,искам да ви попитам можели имунокол перфект течна коластра да се дава заедно с санастол.трябвали да се правят паузи.колко продължително може да се даде.дедето е на 1год 8 месеца.


Здравейте,
може да давате едновременно Имунокол перфект и Саностол сироп за 3 месеца без прекъсване, след което е добре да направите пауза.

Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

18 Ное 2016, 16:03

Здравейте, Д-Р Кисьова,
понеже не намирам подходяща отворена тема , ще задам въпроса си тук.
Далече сме от педиатъра си.

И мам син на 9 и половина години. Нормален хемоглобин ли е 146 за неговата възраст?
Еритроцити 5.10 и левцоцити 8,6, глюкоза 4,2 ?
Лабораторията е посочила референтни стойности за мъже и жени, но не и за деца.
Изследването е направено сутрин на гладно от кръв от пръсче в края на вирусна инфекция, лекувана само с Инфлуцид и бонбончета Кармолис.

Благодаря Ви предварително за отговора.

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

23 Ное 2016, 16:03

koki.krokodila написа:Здравейте, Д-Р Кисьова,
понеже не намирам подходяща отворена тема , ще задам въпроса си тук.
Далече сме от педиатъра си.

И мам син на 9 и половина години. Нормален хемоглобин ли е 146 за неговата възраст?
Еритроцити 5.10 и левцоцити 8,6, глюкоза 4,2 ?
Лабораторията е посочила референтни стойности за мъже и жени, но не и за деца.
Изследването е направено сутрин на гладно от кръв от пръсче в края на вирусна инфекция, лекувана само с Инфлуцид и бонбончета Кармолис.

Благодаря Ви предварително за отговора.


Здравейте,
изследванията му са в норма.

Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

23 Ное 2016, 22:55

Здравейте, д-р Кисьова,

Интересува ме може ли да се дава "ПАНАЦЕЯ БИЛКОВА ТИНКТУРА ЗА ИМУННАТА СИСТЕМА" на 5 годишно дете и ако да по колко капки?
Възможно ли е да възникнат алергии, от употребата му?

Благодаря Ви предварително за отговора.

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

27 Ное 2016, 22:12

Здравейте д-р Кисьова, имам син на 3 г. който от септември започна да ходи на детска градина и се започна един безкраен кръговрат на болести. Сополи ,бронхити , кашлици и отити. Кашлиците и сополите не ме притесняват, но за 1,5 месеца получи 4 отита и съм много притеснена. Минахме УНГ уж няма нещо притеснително но отитите си продължават. Бихте ли ми препоръчали някакъв имуностимулант, който да помогне да минем през тежките градински болести и най вече да намалим отитите

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

02 Дек 2016, 12:55

katlin написа:Здравейте, д-р Кисьова,

Интересува ме може ли да се дава "ПАНАЦЕЯ БИЛКОВА ТИНКТУРА ЗА ИМУННАТА СИСТЕМА" на 5 годишно дете и ако да по колко капки?
Възможно ли е да възникнат алергии, от употребата му?

Благодаря Ви предварително за отговора.


Здравейте,
не е подходяща за вашето дете.
Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

02 Дек 2016, 12:58

yordan.plesnev написа:Здравейте д-р Кисьова, имам син на 3 г. който от септември започна да ходи на детска градина и се започна един безкраен кръговрат на болести. Сополи ,бронхити , кашлици и отити. Кашлиците и сополите не ме притесняват, но за 1,5 месеца получи 4 отита и съм много притеснена. Минахме УНГ уж няма нещо притеснително но отитите си продължават. Бихте ли ми препоръчали някакъв имуностимулант, който да помогне да минем през тежките градински болести и най вече да намалим отитите


Здравейте,
за вашето дете е добре да се направи схема на лечение с бронховаксом или рибомунил.

Поздрави,
д-р Кисьова
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22