Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Тук може да зададете въпроси към кожен лекар, да се консултирате със специалист по дерматология и венерология и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа. Ще получите съвет и професионален отговор от лекар специалист по кожни и венерически болести.
Д-р Виолина Тодева

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот VeselaAlyosheva » 10 Яну 2020, 15:31

Здравейте ,искам да Ви попитам,изгориха ми няколко брадавици малки на ръката с течен азот.До вечерта станаха огромни мехури които се пукнаха докато си вземах душ и малка част от тях изтече. Питането ми е тази песните вътре която се е образувала носи ли вируса,заразна ли е? Може ли тази течност да е разнесла вируса по други части на тялото докато си вземах душ? В тази течност съдържа ли се вируса? Умира ли вируса на конкретното изгорено място след третиране с течен азот или трябва да мине време. Знам че от организма трудно се изчиства ,но от конкретното горени място? Безкрайно благодаря!
VeselaAlyosheva

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот if_only » 15 Яну 2020, 01:00

Лекар ми изписа кондилин да се поставя върху ръцете на миниатюрни брадавици за да не се горят с азот защото на този етап са супер малки, но виждам че е за генитално ползване? Каква е разликата между кондиломи и брадавици.Лекаря каза сам да се третитам в нас,но това е за полови органи.
if_only

Предишна

Назад към Kожни и венерически болести