Президентски избори в България - да се смеем или да плачем

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот Pipilota » 14 Ное 2016, 12:58

Преди минути Борисов подаде оставка, честито на печелившите. Вместо да се пилеше на главата как Бойко трябва да подаде оставка, някой трябваше да си направи труда да му каже, че не е необходимо. Все пак сега следва излишен харч за съставянето на ново правителство, което трябва да бъде съставено от президента, който па от друга страна, още не е постъпил в длъжност, след това отново да се търсят специалисти, с техните разбирания, след това да има нови избори (като цяло пара да се харчи).
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот silver933 » 14 Ное 2016, 13:44

Не знам сега кой е по-тъп, гласоподавателите, че "позволиха" това, или Бойко, че обещава, въпреки че видя още в началото с кандидатурата на Цецка какви бяха реакциите, то беше ясно, че няма как да победи.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот pavleta » 14 Ное 2016, 14:37

Борисов сам се насади на тези яйца. А и никой не го е карал да обещава такива работи, защо му трябваше така и не разбрах. Сега нямаше избор вече освен да си подаде оставката и да спази обещанието си. И естествено пак всички останали са виновни - БСП, ДПС, Радан, реформатори, патриоти и кой ли не. Какво да правим сега, свети Бойко бащицата и майката на нацията ни оставиха сиротни?
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот dessiblond » 15 Ное 2016, 11:53

Няма как да се изметне вече. Макар че често сме ставали свидетели на непоследователността му, не ми се вярва така да се променят нещата, че да остане на поста си. Направо нереално изглежда този вариант вече. Но пък сме доказали, че сме държава на абсурдите, тъй че да си имаме не едно наум, а няколко и то за много работи :!:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Бойко Борисов ще изпълни ли обещанието си или няма да го изпълни?

Мнениеот Snejna » 15 Ное 2016, 11:55

dessiblond написа:Няма как да се изметне вече. Макар че често сме ставали свидетели на непоследователността му, не ми се вярва така да се променят нещата, че да остане на поста си. Направо нереално изглежда този вариант вече. Но пък сме доказали, че сме държава на абсурдите, тъй че да си имаме не едно наум, а няколко и то за много работи :!:

За какво говориш, той още вчера подаде оставката... :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот nefertiti » 15 Ное 2016, 13:42

А какво да кажем за новите първи дами - Мелания и Деси. Оказаха се връстнички и двете източноеврпейки:
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtoto-m ... va-6061480
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот annydance » 15 Ное 2016, 14:47

И дотук с приликите :lol: . Едната няма нищо общо с другата.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот mix_twix » 15 Ное 2016, 15:49

То па в България едни първи дами.. може да вземат да си играят на такива де,на мен ми направи лошо впечатление нашата "първа" - с коментари във фейсбук и възклицания и с тая абсурдна къса поличка... :roll: :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот zagrijena » 15 Ное 2016, 22:28

Нали затова има екип, който да я научи как да се облича, пък ако не се научи, ще си ходи като недоразумение и ще й се смеят. Но това да ни е проблема.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Президентски избори в България и по света.. да се смеем или да плачем?

Мнениеот miron » 16 Ное 2016, 11:45

zagrijena написа:Нали затова има екип, който да я научи как да се облича, пък ако не се научи, ще си ходи като недоразумение и ще й се смеят. Но това да ни е проблема.

Ние сме фрашкани с проблеми, да ти кажа честно. ТО и самите избори които имахме - т.е. не самото действие, а самия избор от кандидати беше поредния цирк. Явно нямаме достойни хора, и мен лично вече ме притесняват парламентарните избори, че ще са пак от едни и същи. Общо взето последните 25 години сме на принципа със стари к***и нов бардак правим.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта