Вашите деца скачат ли на ластик?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот MollyDolly » 07 Май 2014, 15:47

Колко ми липсват онези времена, в които слизаш пред къщата или в двора на кооперацията и скачаш от сутрин до вечер с децата от махалата на ластик, а когато стане тъмно или те викат за вечеря, репликите бяха ясни – само още една игра! :P

Помните ли играта на ластик, предадохте ли я на децата си, а те скачат ли? :roll: Много съжалявам, че не мога отново да изживея тези моменти с дъщеря ми, тя не харесва да скача на ластик, казва че й е трудно!
С огромно съжаление гледам децата, които стоят на пейките пред блока и играят на таблет, вместо на дама или да скачат на ластик!

Ако някой помни различните песнички или фигури, които вървяха със скачането на ластик :idea: , нека да пише, за да успеем да дадем на децата си малко и от нашето детство!
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Harmony » 07 Май 2014, 15:51

Толкова любима игра на толкова много деца, жалко е наистина, че днешните хлапета не могат да се забавляват истински! :( Моите също не играят, но те са вече доста големи за това, по тяхното време беше залеза на скачането на ластик, май :(
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Mon_ton » 30 Дек 2014, 14:16

Harmony написа:Толкова любима игра на толкова много деца, жалко е наистина, че днешните хлапета не могат да се забавляват истински! :( Моите също не играят, но те са вече доста големи за това, по тяхното време беше залеза на скачането на ластик, май :(

Ами научете ги вие, те не знаели как да се забавляват. Да не би ние едно време сами да сме откривали топлата вода и изведнъж, докато сме спали ни е хрумвало да играем на ластик. Децата се учат, научете ги на ластик, на песните, които играехме и се пляскахме по ръцете... Ама е по-лесно да пуснеш телевизора и да казваш, ама те не знаят.. от къде да научат?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Kremiliya » 30 Дек 2014, 15:35

Децата ми никога не са скачали на ластик, но са карали колело и тротинетка, аз не съм. Не усещам да са загубили много :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот mix_twix » 05 Яну 2015, 17:32

Децата в наши дни имат други занимания, вие ако имахте таблети на времето щяхте ли да скачате на ластик? :ugeek:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Andrey » 09 Яну 2015, 17:28

Дори и аз съм скачал на ластик като бях малък, макар че не беше много момчешка игра, но беше забавно.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот BeenieGal » 21 Май 2015, 15:01

Всяко нещо и всяка игра е за времето си, няма как, ако искате да развивате въображението му, то можете да го направите по интересен и за тях начин като не е задължително да скачат на дама или ластик!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот fawla » 21 Май 2015, 15:53

нямам деца, но аз самата като дете много обичах да скачам на ластик, сега май не съм виждала никое дете да го прави, или поне не е така разпространено, както беше преди.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Jully » 21 Май 2015, 16:37

Дъщеря ми много обича да скача на ластик, а и аз да си призная от време на време играя с нея, много ни е забавно, синът ми започна и той да се включва, но само "когато никой не гледа" :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Май 2015, 08:53

Jully написа:Дъщеря ми много обича да скача на ластик, а и аз да си призная от време на време играя с нея, много ни е забавно, синът ми започна и той да се включва, но само "когато никой не гледа" :lol:

Ооо супер! :) И аз бих скачала на ластик с кеф, дали пък да ен го направя ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron