Как ще отпразнувате 1 юни?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот lussy » 28 Май 2014, 14:30

Каква програма сте подготвили за децата си за 1 юни? :? Слава Богу се пада Света Неделя :lol: :lol: така че няма да успея тази година да пренебрегна празника, а и детето с такова нетърпение го чака! :!: :!:

Предполагам навсякъде, т.е. във всички градове улиците ще бъдат пълни, освен с дечица и техните родители, и роднини, но и с търговци, които само чакат, та подготвили ли сте предварително програма (така че да си спестите цялата какафония) за това как ще отпразнувате 1 юни или ще я карате на прима виста? :roll:

Ние се надяваме да пропуснем, всичката лудница и блъсканица, но май ще ни се окаже невъзможно това начинание, точно пък на 1 юни!
Хайде, дайте ми идея къде да отидем, че след това, ако може и като се приберем главата ми да си е на място! :?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот M.Tasheva » 28 Май 2014, 14:48

Мислих да им направя тортичка на моите дечица, докато с татко поиграят сутринта, а следобед да отидем на зоопарк и евентуално вечерта на кино ;)
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот pepa1974 » 28 Май 2014, 17:07

lussy написа:Каква програма сте подготвили за децата си за 1 юни? :? Слава Богу се пада Света Неделя :lol: :lol: така че няма да успея тази година да пренебрегна празника, а и детето с такова нетърпение го чака! :!: :!:

Предполагам навсякъде, т.е. във всички градове улиците ще бъдат пълни, освен с дечица и техните родители, и роднини, но и с търговци, които само чакат, та подготвили ли сте предварително програма (така че да си спестите цялата какафония) за това как ще отпразнувате 1 юни или ще я карате на прима виста? :roll:

Ние се надяваме да пропуснем, всичката лудница и блъсканица, но май ще ни се окаже невъзможно това начинание, точно пък на 1 юни!
Хайде, дайте ми идея къде да отидем, че след това, ако може и като се приберем главата ми да си е на място! :?

Света Неделя не е ли на 7 юли?
Ами зависи колко са малки децата- парти-център, в някой мол, парк-може да има програма, в зоопарк, на кино, някакъв подарък или се събирате няколко майки с деца и на някоя вила- с много балони, лакомства, неща такова.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот Andrey » 08 Яну 2015, 15:24

като дете на 1 юни винаги ходихме на кино и се събирахме комшийските деца :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот YoLindi » 04 Май 2015, 16:56

Явно в такова време съм живяла ама какво е то тук първи юни, голямата работа, то на децата всеки ден им е празник, та така де, никога не съм празнувала и не зная как стават тея неща :? :D ама сигурно е забавно, бих организирала нещичко за дечицата на приятелите ми, мисля, че е доста готино :idea: :)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот Lisica » 04 Май 2015, 20:28

YoLindi написа:Явно в такова време съм живяла ама какво е то тук първи юни, голямата работа, то на децата всеки ден им е празник, та така де, никога не съм празнувала и не зная как стават тея неща :? :D ама сигурно е забавно, бих организирала нещичко за дечицата на приятелите ми, мисля, че е доста готино :idea: :)

Ами да няма да е лошо! За първи юни е достатъчен малък подарък, изживяване, разходка, игра, рисунка, кино, забава, каквото и да е никой не е казал, че децата трябва да получават пари за десетки левове! :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот Andrey » 05 Май 2015, 11:58

Е хубаво е ако имате близки деца да ги зарадвате, много е мило дори. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот Lisica » 07 Май 2015, 17:08

Сега и аз се чудя какво специално да направя за братовчедка ми сега за деня на детето, тя е само на 4 и ми се иска да направя нещо специално за нея! :) Не знам дали не е твърде малка за кино?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот Andrey » 08 Май 2015, 12:48

Lisica написа:Сега и аз се чудя какво специално да направя за братовчедка ми сега за деня на детето, тя е само на 4 и ми се иска да направя нещо специално за нея! :) Не знам дали не е твърде малка за кино?

юзащо да е малко, а и всяко дете е различно, ако му стане страшно в киното излизате и отивате в детския кът :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как ще отпразнувате 1 юни?

Мнениеот mix_twix » 08 Май 2015, 14:23

Да, добре ще е ако вземете децата на приятелите си и оставите родителите да си починат. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта