Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Lisica » 14 Апр 2015, 16:33

Е то дори да не е с кленов сироп диетата, а с обикновен мед, че дори и с 5 лъжици захар пак няма как да не се отслабне, при положение, че не с еприема никаква храна, а се пие отварата въпросната.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 15 Апр 2015, 12:05

Lisica написа:Е то дори да не е с кленов сироп диетата, а с обикновен мед, че дори и с 5 лъжици захар пак няма как да не се отслабне, при положение, че не с еприема никаква храна, а се пие отварата въпросната.

Не е точно така. Въпросният клен ти набавя всичко необходимо на организма като нужди (ясно, че не става дума за такива от удоволствието да хапваш :) ), а медът или захарта не :idea:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот qwerryyy » 15 Апр 2015, 14:09

Ми аз не си мисля, че е голяма работа кленовия сироп, пък вие си го яжте/ пийте ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 15 Апр 2015, 14:31

qwerryyy написа:Ми аз не си мисля, че е голяма работа кленовия сироп, пък вие си го яжте/ пийте ;)

Е, сигурно е супер за тези, които могат да си позволят и да издържат...общо взето това трябва да е човек, който хич не обича да яде и яде, колкото да се засити, но в такъв случай такъв човек не би трябвало да има проблем с килограмите си мисля аз :roll:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот mix_twix » 15 Апр 2015, 14:46

annamaria написа:
qwerryyy написа:Ми аз не си мисля, че е голяма работа кленовия сироп, пък вие си го яжте/ пийте ;)

Е, сигурно е супер за тези, които могат да си позволят и да издържат...общо взето това трябва да е човек, който хич не обича да яде и яде, колкото да се засити, но в такъв случай такъв човек не би трябвало да има проблем с килограмите си мисля аз :roll:

Имам позната, която е луда на тема отслабване и може да не яде с дни, дори ако това ѝ съсипе здравето и хич няма да ѝ дреме за страничните ефекти. Тя мислеше да пробва това с кленовия сироп, но скъпо й се видяло.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Elica » 15 Апр 2015, 16:22

Много гладна тази диета, аз искам някоя, при която се отслабва и с кебапчета и с кюфтета. ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Malina » 15 Апр 2015, 16:33

Не съм много съгласна с подобен тип гладувания за толкова дълъг период от време. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 16 Апр 2015, 12:25

Malina написа:Не съм много съгласна с подобен тип гладувания за толкова дълъг период от време. :)

То не е като другите гладувания, защото се води, че въпросният кленов сироп ти дава всичко необходимо като витамини, минерали, въглехидрати, мазнини ( :roll: ) и т.н., за да функционира организмът ти нормално. Имаше и някакви звезди, които го правиха, но сега не се сещам кои...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Mon_ton » 16 Апр 2015, 12:35

Звездите за друго нещо, те не са като нас. Аз бих предпочела диета с храна, а не диета на сиропи. ;) Лично мнение.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 16 Апр 2015, 13:06

Цитат:

"Бионсе: Прочистваща организма диета

За ролята си в спечелилия две награди „Оскар” филм „Мечтателки” (Dreamgirls) Бионсе отслабна с 10 килограма с прочистваща диета, която всъщност е изготвена за лечение на язва, а не за отслабване. При тази диета се изключва храната и се пие смес от лимонов сок, кленов сироп, лют червен пипер и вода между 6 и 12 пъти на ден. Два пъти дневно се пие и разхлабващ билков чай.

Въпреки че лимоните съдържат витамини и минерали, които са полезни за метаболизма, организмът има нужда от ежедневно снабдяване с протеини, въглехидрати и мазнини. Тази диета е основана на гладуване и от нея се губи мускулна маса, а след прекратяването й всички загубени килограми се възстановяват.

Извод: Диетата не е безопасна."

Това е първото, на което попаднах...
Малко ми е странно как лимоновият сок и пиперът ще лекуват язва, ама нищо :lol: По-скоро ще я предизвикат :mrgreen:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта