Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот MGB » 30 Юни 2014, 14:36

Решихме с един приятелка да си направим режим, който може и да ни излезе малко солено като цена, но е редно да опитаме.

Правим си отвара от 2 с.л. кленов сироп, сок от половин лимон, половин щипка джинджифил и доливаме чашата с вода и всеки пък когато огладнеем пийваме по една чашка ;)
Още преди време бях чела, че кленовия сироп, освен много вкусен е и много полезен, но се и отслабва от него с тази отвара, не съм пробвала, обаче сега му дойде времето.

Четох, че свалените килограми се задържат с отварата от кленов сироп, което за мен е доста важно, въпреки че нямам много за сваляне. Е, някой друг ще се включи ли в нашето нелеко седемдневно слабеене :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот nushi.kisyova » 30 Юни 2014, 14:39

При мен е малко по-сложно положението и затова не мога да го правя по една седмица, но си го правя веднъж в седмицата с цел да си прочистя храносмилателната и отделителна системи, да ти кажа чувствам се добре и ви стискам палци ;)
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот nasinka » 30 Юни 2014, 22:56

А от къде може да се закупи този кленов сироп
nasinka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Юни 2014, 22:54

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот MollyDolly » 01 Юли 2014, 09:58

nasinka написа:А от къде може да се закупи този кленов сироп

а, кленов сироп да искаш, продава се в аптеките, предполагам и дрогериите, та той общо взето не те кара да слабееш, а ти дава достатъчното, за да не си гладен докато не приемаш друга храна през тези 7 дни. по-важното е захранването, знам че трябва да продължи толкова, колкото е бил дълъг и режима, като първоначално караш само на плодови сокове, а по-късно включваш и зеленчукови ;)
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Lili_pili » 16 Мар 2015, 11:57

Това ми се вижда като голям глад, аз не бих го пробвала, а и сигурно е много сладък сиропа, не харесвам сладкото изобщо.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annydance » 17 Мар 2015, 18:04

Lili_pili написа:Това ми се вижда като голям глад, аз не бих го пробвала, а и сигурно е много сладък сиропа, не харесвам сладкото изобщо.

Наистина звучи ужасяващо ии доста гладно :D :D Не съм убедена, че ще мога да издържа само на него, колкото и да е хранителен
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот Slavena » 17 Мар 2015, 21:51

Не бих пробвала, сигурно чак ще ми се поврща от сладко накрая хахаха
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 27 Мар 2015, 12:27

Плюс това кленовият сироп за отслабване струва майка си и баща си :mrgreen:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот silver933 » 27 Мар 2015, 13:18

annamaria написа:Плюс това кленовият сироп за отслабване струва майка си и баща си :mrgreen:

Има специален кленов сироп за отслабване, не е ли един вид, нещо като боровия мед хаха :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Ще слабеем с отвара от кленов сироп - кой се включва?

Мнениеот annamaria » 01 Апр 2015, 17:29

silver933 написа:
annamaria написа:Плюс това кленовият сироп за отслабване струва майка си и баща си :mrgreen:

Има специален кленов сироп за отслабване, не е ли един вид, нещо като боровия мед хаха :)


Ооо, неееее :mrgreen: Ако разгледаш асортимента, ще разбереш за какво говоря (по-точно цените ;) )...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта