Едно (под)водно предложение за брак – помогнете в избора!

Едно (под)водно предложение за брак – помогнете в избора!

Мнениеот m.vulev » 07 Юли 2014, 16:08

Момичета, пак съм аз... преди време бях пуснал една тема за годежния пръстен, но малко ме е срам да ви споделя, че чак сега ще правя предложението. :oops: Държах това да е повече от специално и измислих нещо, което се съмнявам, че ще може да се получи в България, но и без това сме се решили да годим на почивка до Тенерифе.

Понеже вече всичко е оредено, имам предвид за самата екскурзия видях, че присъства плуване с опитомени тюлени, разходка с подводница, водолазно гмуркане и мисля на едно от тези места да направя предложението. :idea:
Тук идва моя въпрос, къде да направя (под)водното си предложение за брак? Ясно е, че ще е около вода, дори и да сме в ресторант, то пак ще е на брега, затова ви моля да ми помогнете в избора.

Говорих с хората за опитомените тюлени, те казаха, че са много добре обучени и ще може един от тях да й донесе кутийката с пръстена, който дълго избирах, но не зная... много се двоумя, какво ще ме посъветвате вие, дами?
Като че ли идеята с тюлена най-много ще й допадне, тя много обича животни, но и на подводницата не ми се струва лоша идея, но няма да сме сами :roll:
Коя идея ще подкрепите за (под)водното предложение за брак, помогнете в избора! :!: :!:
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Едно (под)водно предложение за брак – помогнете в избора!

Мнениеот niya_mazova » 07 Юли 2014, 16:20

Това с гмуркането ми се вижда доста опасно, ще вземе някой да се развълнува, да се нагълта с вода, не си е работа. :lol: :lol: идеята ти с тюленче е тооолкова сладка, първоначално като го прочетох много се смях, просто си представих гледката :lol: :lol: но е много мило :)
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Едно (под)водно предложение за брак – помогнете в избора!

Мнениеот rose_92 » 10 Юли 2014, 16:58

Ами ти най-добре познаваш приятелката си и можеш да прецениш кое би й харесало.
Аз много обичам и морето, и животните, така че си мечтая някой ден и на мен да ми предложат на морето, но не във водата..По-скоро си го представям докато се разхождаме на плажа вечерта и сме сами той да падне на колене и да ми предложи. :) Или пък да ми направи изненада в хотелската стая като запали свещи и такива неща, докато аз се къпя и не очаквам. :)
Това с тюлените някакси не си го представям, но ми се струва интересно. В подводница на мен не би ми харесало. Аз бих предпочела в такъв момент да сме насаме, а не да се случва пред някакви непознати хора, но то си зависи от човека, така че ти прецени. :)
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Едно (под)водно предложение за брак – помогнете в избора!

Мнениеот franky » 11 Юли 2014, 10:28

rose_92 написа:Ами ти най-добре познаваш приятелката си и можеш да прецениш кое би й харесало.
Аз много обичам и морето, и животните, така че си мечтая някой ден и на мен да ми предложат на морето, но не във водата..По-скоро си го представям докато се разхождаме на плажа вечерта и сме сами той да падне на колене и да ми предложи. :) Или пък да ми направи изненада в хотелската стая като запали свещи и такива неща, докато аз се къпя и не очаквам. :)
Това с тюлените някакси не си го представям, но ми се струва интересно. В подводница на мен не би ми харесало. Аз бих предпочела в такъв момент да сме насаме, а не да се случва пред някакви непознати хора, но то си зависи от човека, така че ти прецени. :)

Явно си падаш по традиционната романтика, затова и не се крайно вдъхновена от идеята :mrgreen: на мен ми хареса това с тюленчетата, просто защото е различно, а и съвсем не искам да ми падат на колене :lol: :lol: :lol:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Едно (под)водно предложение за брак – помогнете в избора!

Мнениеот rose_92 » 11 Юли 2014, 12:08

Да, така. А аз не разбирам защо момчето търси съвет от други дами - той знае най-добре приятелката му какъв човек е, романтична натура ли е или не толкова и сам може да прецени кое би й харесало. :) Но от всичко изброено това с тюлените е най-добрия вариант според мен. :)
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09


Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта