С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот Ginger » 17 Юли 2014, 12:44

Витаят много митове, както за мъжете, така и за жените свързани със секса. Допитвам се до мъжката ни част, тъй като те май са по-навътре с тях, а и по-забавните са отнесени до тях.

Един от секс митовете, отнасящи се до мъжете, които се сещам е съвпадението на размера на стъпалото с този на члена :lol: или другата възможност беше съвпадението на палеца с размера на същото :mrgreen:

Хайде ще споделя и един от секс митовете за жените, които съм чувала, понеже ми направи огромно впечатление. Говори се, че големите гърди са по-малко чувствителни от малките :o е не е ли шокиращо :shock: :D :D

Със сигурност и вие се сещате за поне един от секс митовете, сигурна съм, тъй като е почти невъзможно да не сте се сблъсквали с тях :? :mrgreen:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот valiopaf » 17 Юли 2014, 12:49

да, невъзможно е да не си се сблъсквал с тях, но не всички пък разбират, че всъщност това са митове :D на мен любим ми е този, че количеството сперма се влияе драстично от времето, в което мъжете не са правили секс :D :D сигурно има шокирани, всъщност има някаква разлика, но тя е нищожно малка, за сметка на това винаги, когато го казвам има някой невярващ :D :D
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот m.vulev » 22 Юли 2014, 15:34

аз се дразня от мита за размера, как така никоя жена не проумя, че работата е важна, не размера :mrgreen:
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот Lollipop » 15 Ное 2014, 19:25

valiopaf написа:да, невъзможно е да не си се сблъсквал с тях, но не всички пък разбират, че всъщност това са митове :D на мен любим ми е този, че количеството сперма се влияе драстично от времето, в което мъжете не са правили секс :D :D сигурно има шокирани, всъщност има някаква разлика, но тя е нищожно малка, за сметка на това винаги, когато го казвам има някой невярващ :D :D


Това го чувам за първи път, не знаех,че се събира някъде :D :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Яну 2015, 16:49

Секс митове и легенди, не се сещам много, но май най-спорния въпрос винаги е било пенисът вена или мускул е и след като всички казват мускул, защо не си го тренират мъжете, та да им порасне, както правят с останалите си мускули? :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот Krum » 13 Яну 2015, 14:20

Най-голямата глупост, която съм чувал е била, че ако се прави секс прав - няма как да забременее жената, щото видиш ли гравитацията еди какво си. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ако случващото се в тялото ни беше податливо на гравитацията, мисля, че по улиците щеше да е особено забавно и в никакъв случай толкова красиво.
Друго, което съм чувал е била контрацепцията с аспирин във влагалището след секс.. :shock:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот Mon_ton » 06 Апр 2015, 17:18

Един от най-големите митове, с които съм се сблъсквала е бил, че оралния секс е най-безопасния.. :D За мен си е опасен, колкото и останалите видове. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот mix_twix » 07 Апр 2015, 10:12

Krum написа:Най-голямата глупост, която съм чувал е била, че ако се прави секс прав - няма как да забременее жената, щото видиш ли гравитацията еди какво си. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ако случващото се в тялото ни беше податливо на гравитацията, мисля, че по улиците щеше да е особено забавно и в никакъв случай толкова красиво.
Друго, което съм чувал е била контрацепцията с аспирин във влагалището след секс.. :shock:

Евала на този метод за предпазване от нежелана бременност! :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот Andrey » 07 Апр 2015, 10:49

Нали знаете, ако успееш овреме да го изкараш навреме то това означава, че няма да забременее жената. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: С кои секс митове сте се сблъсквали – споделете?!

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Апр 2015, 12:16

Много хора твърдят, че размера няма значение, но всъщност той е от голямо значение :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта