Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот Snejna » 29 Яну 2015, 15:24

Всичко е възможно, всичко! :) Хубаво е човек да споделя това, което знае, благодаря Александрина! :) ще се поинтересувам повече от тази гъба, изглежда наистина чудотворна по твоите думи, а и щом е толкова полезна, може би може да си вземаме и добавки превантивно за имуностимулант.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот Pipilota » 30 Яну 2015, 10:20

Snejna написа:Всичко е възможно, всичко! :) Хубаво е човек да споделя това, което знае, благодаря Александрина! :) ще се поинтересувам повече от тази гъба, изглежда наистина чудотворна по твоите думи, а и щом е толкова полезна, може би може да си вземаме и добавки превантивно за имуностимулант.

Така е, според мен полезната храна може да изиграе голяма роля в преборването дори на толкова страшна болест :) Ето, Александрина ни дава своя пример и надежда! :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот Alexandrina » 30 Яну 2015, 13:39

Радвам се, ако наистина сте открили надеждата в думите ми. Просто споделям впечатления, защото и аз бях доста изненадана от действието на такова нещо.
И все пак, дано не стигате до нуждата да я използвате за такива страшни диагнози.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот nushi.kisyova » 30 Яну 2015, 13:56

S_Milenska написа:Alexandrina, дано твоят близък вече е здрав!
не мога да кажа нищо за гъбите, сега за първи път разбирам от форума и се моля да не ми се налага да разбирам по-подробно!
Според мен тези заболявания са съпроводени и с голяма доза късмет, за съжаление. Не знам дали има някоя рецепта, която би помогнала. Скоро четох за супа, която излекувала някакъв руски писател от рак, дали е възможно?

Защо да не е възможно, когато не храниш раковите клетки с каквото им е вкусно и като поддържаш силен имунитет, имаш реалната възможност да постигнеш много и дълги години след това да си здрав и да си отидеш по съвсем друг повод от този свят :idea: ;)
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Яну 2015, 14:13

Отново се убеждаваме, че здравословния начин на живот, наистина е здравословен! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот ramimni » 30 Яну 2017, 17:14

Честно, не мога да кажа. Иска ми се наистина да има алтернатива в борбата с рака и тя да е чрез здравословен начин на живот, определена храна, отвари, които засилват имунитета и пречат на раковите клетки да се развиват. Дано не ми се налага да усетя тази лоша страна на живота.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот Локумът » 02 Фев 2017, 15:27

ramimni написа:Честно, не мога да кажа. Иска ми се наистина да има алтернатива в борбата с рака и тя да е чрез здравословен начин на живот, определена храна, отвари, които засилват имунитета и пречат на раковите клетки да се развиват. Дано не ми се налага да усетя тази лоша страна на живота.

Всеки се моли да не изтегли късата клечка, дали има фактори, отключващи или не, смятам, че на първо място е семейната обремененост и начина на живот, като цяло. Но дали има наистина чудотворен лек, не мога да кажа, но ще е хубаво, ако има начин човек да се излекува от това коварно заболяване.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот Mauritius » 02 Фев 2017, 16:15

Със сигурност има фактори, които отключват заложени у нас болести. Убеден съм, че има брънчици в нашия организъм, които са по-хлабави, увредени по някаква причина и след силен стрес или нездравословен живот те се увреждат още повече или направо се късат.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот Malina » 02 Фев 2017, 17:25

Mauritius написа:Със сигурност има фактори, които отключват заложени у нас болести. Убеден съм, че има брънчици в нашия организъм, които са по-хлабави, увредени по някаква причина и след силен стрес или нездравословен живот те се увреждат още повече или направо се късат.

Мисля, че стресът е това, което наистина ги отключва, на първо място, стресът и нервите. Човек трябва да е щастлив, за да се чувства и тялото му добре, дори и с няколко килца отгоре.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Смятате ли, че чудотворните антиракови рецепти, наистина помагат?

Мнениеот отчаяна » 03 Фев 2017, 09:53

Чували сме за какви ли не чудотворни изцеления - някои мислят, че Бог им е помогнал, други, че яденето на определена гъба му е изчистило рака, трети - че позитивните мисли и настройката, че непременно ще оздравее. Може би всички имат право. Едва ли има еднозначен отговор.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Предишна

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта