Как почивате активно през есента, когато времето не позволява разходки?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Как почивате активно през есента, когато времето не позволява разходки?

Мнениеот dejavu » 29 Сеп 2014, 16:48

За жалост отново отиваме към студения сезон и то сме се запътили с бързи и големи крачки!
Понякога докато съм на работа ми хрумват някои идеи какво можем да правим със сина ми през есента, когато времето не позволява разходки, но когато дойде този момент нищо не ми идва наум :|

И на мен, и на сина ми ни трябва активна почивка - аз, за да се раздвижа, а той има прекалено голям запас от енергия, за да си позволи да стои на едно място! :? Иска ми се да измисля разни занимания, с които мога да си починем активно през есента, когато е толкова красиво, но
beautiful-rainy-autumn-day.jpg
beautiful-rainy-autumn-day.jpg (27.67 KiB) Прегледано 606 пъти
времето не позволява разходка? :? :?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Как почивате активно през есента, когато времето не позволява разходки?

Мнениеот sofi_black » 29 Сеп 2014, 16:51

Опитвам се в такива дни да не стоим вкъщи, ходим по музеи, галерии, когато имаме възможност се изстрелваме директно извън града, но това за съжаление е рядкост, опитвам се да направя, хем интересна, хем забавна програмата :)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как почивате активно през есента, когато времето не позволява разходки?

Мнениеот MGB » 30 Сеп 2014, 11:35

Не зная как имате сили за активна почивка, в последно време не намирам време за никаква, но когато ми се отдаде възможност предпочитам да прекарвам времето си в леглото, дали с книга или бой с възглавници - без значение :mrgreen: Как намирате стимул за активна почивка, може пък тя да ми се отрази по-добре от тези ми занимания :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24


Re: Как почивате активно през есента, когато времето не позволява разходки?

Мнениеот веселказасмяна » 22 Юни 2015, 15:11

zaiveca написа:Пред телевизора, по моловете!

Пред телевизора брои ли се за активна почивка, освен ако не правиш коремни преси през това време :lol:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Как почивате активно през есента, когато времето не позволява разходки?

Мнениеот mimeto90 » 25 Юни 2015, 13:23

На нас не ни пречи дъжда, разхождаме се независимо от времето навън, естествено ако е пороен дъжд, то си оставаме у дома, но в повечето случаи гледаме да се разхождаме, тъй като спортуването си е тегаво занимание :lol:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта