Бихте ли използвали овча кожа за завивка на детето, за да не боледува?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Бихте ли използвали овча кожа за завивка на детето, за да не боледува?

Мнениеот belleville » 30 Сеп 2014, 10:41

Разбрах, че когато детето спи на овча кожа от бебе, това го предпазва от алергии и астма в бъдеще. :roll: Дали наистина е така, не мога да кажа, но и не мисля, че бих опитала :roll:

Не зная дали може да се вярва на това, но аз лично не бих сложила такава душичка
sleeping-kid.jpg
sleeping-kid.jpg (26.42 KiB) Прегледано 748 пъти
да спи завито в овча кожа, не мисля, че трябва да се връщаме толкова назад във времето, за да предпазим децата си от боледуване.

Вярно, че и детето ми вече не е бебе, но не мисля, че ако имам второ бих му причинила нещо подобно :? А вие бихте ли използвали овча кожа за завивка на детето, за да не боледува?
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Бихте ли използвали овча кожа за завивка на детето, за да не боледува?

Мнениеот franky » 30 Сеп 2014, 10:44

Моето дете е бебе и на 100% съм сигурна в това, че никога не бих го завила с нещо такова, все пак живеем в 21 век, вярно, че е век на сума ти и болести, но не мисля, че това би помогнало по някакъв начин, може би преди е имало значение, но сега се съмнявам :|
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Бихте ли използвали овча кожа за завивка на детето, за да не боледува?

Мнениеот LaCoquine » 10 Окт 2014, 11:16

Не разбирам защо реагирате толкова остро на всичко, след като това са били начините, чрез които са предпазвали децата години наред от боледуване. Не зная, от къде да намеря такава, но при проблеми бих използвала, въпреки че сме по-големи и би трябвало да имаме една идея по-силен имунитет :roll:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Бихте ли използвали овча кожа за завивка на детето, за да не боледува?

Мнениеот Kaya » 16 Ное 2014, 17:10

Ако това ще е гаранция,че няма да се разболее,защо пък не? Но мисля,че и добро юрганче върши работа, а и домовете ни вече са топли :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта