Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот annydance » 10 Ное 2014, 13:31

Не, че и без друго не е модерен джинджифилът, но аз все още имам съмнения, че може да се отслабне с него, в комбинация с лимон, разбира се :D

Пила съм чай от джинджифил с още 1000 други добавки, на косъм от разболяване и съм се оправяла и без лекарства, но не съм убедена, че може да помага и за отслабване.

Ако някой още не познава комбинацията, за която пишат, че се слабее, то ето ви
LemGinTea.jpg
LemGinTea.jpg (59.29 KiB) Прегледано 4289 пъти
Искрено се надявам само с джинджифил да мога да махна 2-3 килограма, но в какви количества, според вас трябва да приемам комбинацията джинджифил с лимон, за да може да се отслабне с нея :?

Някой от вас пил ли е джинджифил за отслабване и как му е подействал, смятате ли, че без друг хранителен режим е възможно да даде очаквания ефект? Всъщност реални ли са, според вас, тези резултати? :?: :?:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Bambaa » 10 Ное 2014, 13:35

Миналата зима имах подобен случай като твоя, около седмица пих чай от джинджифил, мед и лимон, тъй като ме беше тръшнала някаква настинка, казвам ти сериозно си пийнах тогава, сутрин на гладно и след това през деня по 4 или 5 чаши чай, но нямаше този ефект, може би, защото не съм се стремяла съм него или не зная каква може да е причината, но явно е, че без хранителен режим не стават нещата!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот lini_leni » 11 Ное 2014, 17:26

Не, че нещо, ама не можеш да спазваш досегашната си "диета" и да очакваш просто да спаднеш, дори и ако заместваш закуската си с джинджифил. За всяко нещо се иска дисциплина, включително и на хранене :!:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Kaya » 05 Дек 2014, 15:17

Ползвам го на чай, профилактично нали - помага много добре за справянето с целулита. :shock:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Burborino » 05 Дек 2014, 15:41

Аз го ползвам сутрин. Накисвам измити парченца в чаша с вода пре нощта и сутрин я изпивам на гладно. Но не за отслабване, ами просто ми действа добре на стомаха.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2014, 10:43

Burborino написа:Аз го ползвам сутрин. Накисвам измити парченца в чаша с вода пре нощта и сутрин я изпивам на гладно. Но не за отслабване, ами просто ми действа добре на стомаха.

В смисъл, на перисталтиката ли? :D
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Andrey » 15 Дек 2014, 15:25

Не съм чул и видял някой да е отслабнал от джинджифил, но много го лансират напоследък, може пък да има някакви полезни свойства.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот dessiblond » 15 Дек 2014, 16:01

Има много други полезни свойства, ама точно за това няма сила, която да ме накара да повярвам! Най-малко като се замислиш, че джинджифилът е лют, а лютото възбужда апетита :idea: :idea: ии други неща... или поне така казват :D
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Snejna » 16 Дек 2014, 10:30

dessiblond написа:Има много други полезни свойства, ама точно за това няма сила, която да ме накара да повярвам! Най-малко като се замислиш, че джинджифилът е лют, а лютото възбужда апетита :idea: :idea: ии други неща... или поне така казват :D

Нали пък други твърдения има, че лютото топи мазнините ;) Все пак каквато и да е истината - джинджифила е полезен, пък остава да разберем за какво точно. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Дек 2014, 17:53

Не вярвам, че джинджифила може да има такива свойства като отслабване, че е полезен е безспорен факт, но че върши чудеса с мазнините не ми се вярва. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта