Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот YoLindi » 13 Ное 2014, 12:09

Четох какви ли не начини да имаме или запазим стройната си фигура, но разбира се в повечето случаи опират или до фитнес или до здравословни обиколки обиколки на града (ходейки) :mrgreen:

Уж изглежда лесно, :idea: но в крайна сметка, вечер просто искам да се прибера, да хапна (понеже съм овълчала от глад ) и да си остана вкъщи, просто защото навън температурите са ми непоносими и ще става все по-зле през зимата, но в същото време да повдигна тонуса си :!: :!:

Пробвах преди време да правя някакви упражнения, които гледах в интернет, но смятам, че са преклено силови, а аз не искам да ставам мускулеста мадама,като тази, не че е лошо момичето, просто не ми е по вкуса
body-weight.jpg
body-weight.jpg (22.1 KiB) Прегледано 849 пъти
просто да поддържам добра фигура и тонус. Преди работа ми е невъзможно да правя каквото и да били, просто защото е твърде рано, но след това бих желала.

Надявам се да ми дадете някакво решение на този въпрос без фитнес и без обиколки на града да поддържам стройна фигура и добър тонус у дома с различни упражнения! :!:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот sofi_black » 13 Ное 2014, 12:17

Аз съм се оборудвала с малки гирички, които мятам нагоре надолу, иначе трябва добре да погледаш има най-различни видеа, които могат да ти бъдат от полза и по-леки и по-силови, също можеш да опиташ с йога, тя е точно за релакс, но ти дава и тонус. Аз лично след като си направя упражненията тонуса ми е до след душа, после припадам :mrgreen:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот Kaya » 14 Ное 2014, 16:54

Аз правих преди упражнения с шишета с вода от литър и половина, но е важното да не те мързи и да си постоянен,иначе е безсмислено.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот lussy » 15 Ное 2014, 13:36

Понеже сутрин след като изпратя децата на училище и градина имам малко време до работа, което използвам за някои упражнения. Обикновено хващам по някои канали аеробика или други забавни упражнения, с които си раздвижвам цялото тяло и след това през целия ден се чувствам прекрасно! И най-хубавото е, че не е изтощително за половин час е цялата работа, след това един бърз душ и хуквам към работа :idea: :mrgreen:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот Kaya » 15 Ное 2014, 18:41

lussy написа:Понеже сутрин след като изпратя децата на училище и градина имам малко време до работа, което използвам за някои упражнения. Обикновено хващам по някои канали аеробика или други забавни упражнения, с които си раздвижвам цялото тяло и след това през целия ден се чувствам прекрасно! И най-хубавото е, че не е изтощително за половин час е цялата работа, след това един бърз душ и хуквам към работа :idea: :mrgreen:


Само мога да те похваля, хубаво е да се тренира! Може да взема пример от теб :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот Malina » 18 Мар 2015, 11:02

Само с подскачане вкъщи може да стане, колкото и да не ни се вярва, особено, ако работата ни е свързана със стоене по цял ден и малко движение биха били от полза ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот Andrey » 20 Мар 2015, 14:38

:)) Вземи си уред вкъщи или си прави упражнения всяка сутрин :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот qwerryyy » 20 Мар 2015, 16:58

Andrey написа::)) Вземи си уред вкъщи или си прави упражнения всяка сутрин :mrgreen:

На думи всичко звучи толкова лесно и приятно, а то какво се оказва - че всъщност само на думи се получава. Малко хора успяват наистина да правят упражнения у дома. :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот Malina » 20 Мар 2015, 17:58

Е, трябва и постоянство и желание, ангажираност. А и може в офиса да правите упражнения, стига да успееш да навиеш колегите си! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Без фитнес и обиколки на града, как мога да поддържам стройна фигура у дома?

Мнениеот dinkog » 25 Мар 2015, 11:37

Упражненията вкъщи наистина могат да свършат работа, но кой ли иска да се занимава с упражнения всеки ден? :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron