Как избирате подходящия номер обувки за детето?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Как избирате подходящия номер обувки за детето?

Мнениеот PasDeDeux » 25 Ное 2014, 12:17

До сега нямахме кой знае какви проблеми с обувките, от известно врем обаче малкия ходи упорито и става все по-стабилен!

Притеснявам се да ходи вече с тези платнени буйки, а и става студено за тях и реших, че му е време за нормална обувка :!: Нямам идея обаче как да разбера, че съм взела точни номер обувки за детето! :roll: Често то се чувства перфектно и в тези на баща си, :mrgreen:
baby-big-shoes.jpg
baby-big-shoes.jpg (12.99 KiB) Прегледано 1248 пъти
но аз се притеснявам, тъй като намирам този период за изключително важен, от това зависи и правилната му стойка и походка!

Как, според вас е редно да определя номера подходящия номер обувки за детето :roll: понеже и двамата с мъжа ми имаме широк крак, предполагам прилича на нас :D та и това има значение, но не зная как да определя и разбера дали е достатъчно широка обувката! :idea:
Ще се радвам да ми дадете съвети, за да избера най-подходящите обувки за детето! :) :)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Как избирате подходящия номер обувки за детето?

Мнениеот M.Tasheva » 25 Ное 2014, 12:21

Ами мисля, че всичко, което важи за възрастните е така и при децата. Като му измериш стъпалата ще търсиш по този начин, а когато тръгнете да мерите гледай да има малко по малко от сантиметър разстояние между крачето и обувката :!: а за широчината... това вече не знам :roll:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron