Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот MerryPop » 19 Яну 2015, 18:14

От години имам брадавици по деколтето, но сега се разрових и разбрах, че са папилома брадавици. Не съм ходила при дерматолог, не съм опитвала по никакъв начин да ги премахвам до сега и нямам никаква идея откъде съм се заразила, но за съжаление са си там и не изчезват :(

Много ми се иска да ги унищожа от раз, :evil: чувала съм, че за някои от видовете брадавици, но не знам дали това се отнася и до папилома брадавиците, се махат, когато се унищожи майката брадавица, но не знам дали при мене има такава. :idea: :roll:
Моите изглеждат по подобен начин,
image.jpg
image.jpg (11.3 KiB) Прегледано 28829 пъти
доста се изнервих, когато вчера забелязах, че ми е излезнала нова в близост до външния ъгъл ба окото и реших да ги унищожа, но реших първо да проверя дали няма някакви домашни лекове за тая работа? :?
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот nadqta » 19 Яну 2015, 18:16

Според мене си е опасна тази игричка, която си решила да подхванеш, ако бях на твое място първо бих се посъветвала с лекар и от там нататък да пробвам с бабини илачи
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот Kaya » 20 Яну 2015, 11:02

Не съм пробвала, аз също имам една съвсем малка на ъгъла на окото, но ме е страх да я връзвам с конец или да я горя с нещо си, предпочитам медицински начини, отколкото незнайни илачи.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот monentyo » 20 Яну 2015, 18:51

zdraveite borq se s bradavicite ot dosta vreme izlqzoha mi pokrai sramnite ystni , bqha prekaleno golemi zatova se naloji da se podloja na operaciq sled koqto trqbvashe da piq isoprinosine , izcheznaha i posle se poqviha pak lechenieto e mn skupo zatova se predadoh veche chetu v internet che se lekyvat s ocet i v momenta probvam mislq che ima nqkakuv efekt :)
monentyo
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Яну 2015, 18:48

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот Pipilota » 20 Яну 2015, 21:57

monentyo, старай се да пишеш на кирилица във форума ;)
Иначе ти пожелавам успех, има доста интересни рецепти за справяне с този проблем, а и при теб както става въпрос за такива деликатни места връзване на конци май няма да свърши работа, дано да се повлияят от оцета и метода, който си избрала :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот Lollipop » 20 Яну 2015, 22:44

За щастие никога не съм имала подобни брадавици, моя близка имаше, махнаха я след като я завързаха с конец, държа да кажа, че това беше свършено от лекар, според мен не е толкова сложна процедура да се направи консултация с добър кожен лекар за всеки случай :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот silver933 » 20 Яну 2015, 23:43

Чувал съм какво ли не за премахването на брадавиците - изпичане с лук, връзване с оцете, търкане със сода и какво ли още не, май за друго не се сещам... :) Важното е да дава резултат! :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот S_Milenska » 21 Яну 2015, 12:48

Много е неприятно да имаш брадавици, аз имам две до очите, то даже не мога да ги нарека брадавици, съвсем малки кожички. Знам, че се махат с конец, това май е най-популярния метод, но все пак не е ли по-добре човек да се довери на медицината, поне да разбере дали всичко им е наред? :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот Lili_pili » 23 Яну 2015, 10:52

Все си мисля, че най-добре е това да стане с лекарско предписани, мен лично би ме било страх да вземам такива решения за себе си, ей така от нищото.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Опитвали ли сте да премахвате папилома брадавици с домашни лекове?

Мнениеот ramimni » 19 Сеп 2016, 14:26

И аз не бих предприела сама нещо. Знам ли от кой вид са и с какво и как трябва да се третират! Само на дерматолог бих се доверила.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта