Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот belleville » 16 Фев 2015, 16:26

Никога не съм била осаобено пълна, но имам глезените на майка ми - широки, направо дебели. По тази причина никога не бих могла да обуя такъв тип обувка или подобна на тази
cuffs.jpg
cuffs.jpg (10.96 KiB) Прегледано 754 пъти
В най-добрия случай лятото слагам дълга пола до под глезените с високи обувки :idea:

В заглавието съм написала глезени - мечта, но дори и малко по-фини за мен са мечта, та си мислих дали е възможно да изваяме глезени мечта със спорт :roll:
Винаги съм смятала, че със спорт се натрупва мускулна маса и това би увеличило размера на глезените, затова се притеснявам да започна да правя упражнения на своя глава, за да изваям глезените си :idea:

Ще ми дадете ли някакви съвети, как мога да направя нещо подходящо за глезените ми? :?: :!:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот nadqta » 16 Фев 2015, 16:30

Глезените мечтааа... мисля, че са трудно постижими, ако въобще са постижими :D Не мисля, че точно спорта е начинът за постигането им, да, някакво физическо натоварване, но не и активно спортуване :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот S_Milenska » 16 Фев 2015, 16:35

По глезените е малко вероятно да имаш мазнини, така че и да спортуваш не мисля, че ще е ефикасно :((
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот Snejna » 16 Фев 2015, 17:48

За първи път чувам, че някой може да твърди, че може да си извая глезени, според мен не е възможно, просто на някои глезените са такива! познавам доста слаби жени с по-пухкави глезени, а доста пълни с мечани за много дами глезени, всичко е ген, особено там!:)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот Локумът » 17 Фев 2015, 10:58

Мдам, глезените на дамите са много секси, но и обувките много добре лъжат, така че ако не става с тренировки си купете висооки обувки. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот Lili_pili » 17 Фев 2015, 11:11

Не вярвам, че глезените могат да се изваят, според мен те са си такива, каквито са, нямат мазнини, нито мускули, как точно ще ги ваяме?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот mix_twix » 17 Фев 2015, 12:30

дааа, със сигурност е важно жената да има хубави глезени, но пък не е най-важното де! :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот lini_leni » 17 Фев 2015, 16:10

Трудна работа е това с извайването и не мисля, че е възможна :|
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот Elica » 17 Фев 2015, 16:42

lini_leni написа:Трудна работа е това с извайването и не мисля, че е възможна :|

И аз така мисля, досега не съм чула някой да каже страшни глезени направих във фитнеса, това е от нещата, които не се променят, никой не може да издължили скъси пръстите си. :) Това е същото!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Възможно ли е да изваяме глезени - мечта?!

Мнениеот Mon_ton » 17 Фев 2015, 17:08

Elica написа:
lini_leni написа:Трудна работа е това с извайването и не мисля, че е възможна :|

И аз така мисля, досега не съм чула някой да каже страшни глезени направих във фитнеса, това е от нещата, които не се променят, никой не може да издължили скъси пръстите си. :) Това е същото!

Така е това е обречена мисия просто, пък ще се съглася ако някой дойде и кажа аз успях :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта