Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети
Правила на форума
Добави отговор

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

07 Апр 2016, 16:49

zagrijena написа:Малко е раничко за подобно нещо, но ми е любопитно да видя децата на моето дете, как ще изглеждат, какви ще бъдат. Дай Боже да стане :grin: .

Лелеее, ти много надалеч гледаш! :lol: Аз още се чудя моя дали ще има пъпки като порасне.. :lol:

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

08 Апр 2016, 09:26

rabotnata pchela написа:
zagrijena написа:Малко е раничко за подобно нещо, но ми е любопитно да видя децата на моето дете, как ще изглеждат, какви ще бъдат. Дай Боже да стане :grin: .

Лелеее, ти много надалеч гледаш! :lol: Аз още се чудя моя дали ще има пъпки като порасне.. :lol:


Годинките си вървят и не усещаме колко бързо растат децата. В един момент се обърнем и ги видим високи почти колкото нас :grin: :eek: .

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

08 Апр 2016, 10:12

Аз още съм далеч от родителстването, но съм много любопитна, как ли ще изглежда бъдещата ми дъщеря. :) Сигурн асъм, че ще е момиче! :mrgreen:

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

11 Апр 2016, 16:30

Monika_Spasova написа:Аз още съм далеч от родителстването, но съм много любопитна, как ли ще изглежда бъдещата ми дъщеря. :) Сигурн асъм, че ще е момиче! :mrgreen:

Хехехе да ти кажа аз пък бях сигурна, че ще имам момче, ама ето, имам момиче на 10 години вече :)

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

12 Апр 2016, 10:20

Синът ми вече стана на 6 години така че ми се вижда много голям вече. Вече излиза сам, забавлява се, прави аквото си иска. :) Какво ми остава да чакам?

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

12 Апр 2016, 11:26

Вече май няма нещо, което чак така да очаквам с нетърпение, друго беше, когато беше бебе и тогава всяко постижение ми се виждаше много голямо. Сега вече е по-различно. :)

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

15 Апр 2016, 14:41

Всеки период е интересен и поднася изненади, така че не очаквам някой специален момент. В различните възрасти на детето ти научаваш нови неща, сблъскваш се с непознати ситуации. Винаги е интересно, но и трудно.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4