Правила на форума
Добави отговор

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

23 Мар 2015, 14:33

За мен идеалния мъж трябва да е фитнес маниак, да изглежда добре, да е мил и романтичен, да бъде и надарен, задължително, че вече с едно гадже се разделихме заради размерите! :mrgreen:

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

24 Мар 2015, 18:23

Точно колко снимки искате да ви кача, за да видите идеалния мъж? Та в профил, та в анфас ли да се снимам, както кажете :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

08 Юни 2015, 12:23

Имам разбира се идеал за мъжете, макар че не може да се каже, че едва ли не само по таквиа си падам. Макар че вече не може да се говори за предпочитания и какво харесвам, след като имам брак от над 10 години. :lol:
Та, идеалният мъж за мен е с широки рамене, висок, с хубава коса и плътни вежди, остър поглед. Нежно избръснат и хубави мускули. Мил, романтичен, грижовен, обичащ деца, добър любовник, инициативен, финасово подсигурен. Много ли е? :mrgreen:

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

12 Юни 2015, 10:35

Kaya написа:Имам разбира се идеал за мъжете, макар че не може да се каже, че едва ли не само по таквиа си падам. Макар че вече не може да се говори за предпочитания и какво харесвам, след като имам брак от над 10 години. :lol:
Та, идеалният мъж за мен е с широки рамене, висок, с хубава коса и плътни вежди, остър поглед. Нежно избръснат и хубави мускули. Мил, романтичен, грижовен, обичащ деца, добър любовник, инициативен, финасово подсигурен. Много ли е? :mrgreen:
Присъединявам се, ако може и синеок! :)

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

16 Юни 2015, 14:16

Идеалният мъж ... ми представям си го като холивудски актьор!

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

24 Юни 2015, 16:43

Момичета, да ви снимам моя направо, но ако обещаете да не го преследвате после? :lol: :lol: :lol: А за личните му качества да не говорим.. мил, грижовен, добър, романтичен (до колкото жената позволява), щедър, домакин!

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

24 Юни 2015, 17:58

rabotnata pchela написа:
Kremiliya написа:Е трябва да снимам направо моят си мъж ;)) :oops: :oops: :oops:

Еххх... :)) Аз си го представям идеални мъж с готина коса, с брада задължително :D С красиви зъби и прилично тяло, т.е. той да е по-слабия във връзката ни. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Разбихте ме с тези зъби, все едно си избирате кон... :D :D :D

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

24 Юни 2015, 20:00

аааа, зъбите са много важни, представяш ли си някой с криви и счупени зъби, мръсни и развалени?!!???! Тъй че как да не са важни зъбите, те са един от най-големите и важни фактори :D

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

24 Юни 2015, 21:27

За себе си установих, че тези перфектните не ме привличат, намерих много готин тип, красив с заслепяваща усмивка, големи сини очи, много поддържано тяло, сходен характер, но въпреки това някак не мога да го възприема като мъж за мен :mrgreen:

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

25 Юни 2015, 16:51

lini_leni написа:За себе си установих, че тези перфектните не ме привличат, намерих много готин тип, красив с заслепяваща усмивка, големи сини очи, много поддържано тяло, сходен характер, но въпреки това някак не мога да го възприема като мъж за мен :mrgreen:

МНого ясно, колкото е по-развален, толкова п-добре ;)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5