Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот puhcheto » 17 Сеп 2015, 15:27

Тези дни ми се събраха няколко изпита, а приятелят ми е постоянно покрай мен. Учила съм, но като зная, че трябва още и още, а нито имам време, нито необходимата концентрация, понеже единственото желание е да се въргалям с него в леглото по цял ден :mrgreen:
adorable-couple.jpg
adorable-couple.jpg (35.45 KiB) Прегледано 895 пъти
Малко е кофти, ама трябва да си призная, че и секс не смея да правя, а по това време на сесия нищо друго не ми е в главата :oops: :mrgreen: Има ли шанс ако правя повече секс да се чувствам по-спокойна и да мога да се концентрирам повече :?: :!:
Според вас сексът помага за концентрацията или по-скоро те разсейва и на какво се дължи едното и другото :roll:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот MGB » 17 Сеп 2015, 15:29

Да ти кажа никаква зависимост не виждам, освен че от време на време ми нахлуват разни спомени от вечерта, което доста ме разсейва :mrgreen:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Сеп 2015, 15:31

По филмите казват на футболистите да не правят секс преди важни мачове, така че не знам до колко ще помогне или по-скоро ефекта ще е обратен. ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот gomez123 » 17 Сеп 2015, 16:32

Monika_Spasova написа:По филмите казват на футболистите да не правят секс преди важни мачове, така че не знам до колко ще помогне или по-скоро ефекта ще е обратен. ;)

Предполагам, че при различните поводи това оказва значение, спортистите са по-напрегнати и нахъсани, докато когато мислиш би следвало да си спокоен, за да функционираш правилно, следователно е нормално да правиш секс за по-добра концентрация :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот Snejna » 18 Сеп 2015, 12:13

не мисля, че епо-важен и че с него или без него ще се промени резултата. ;) за мен сексът не носи отражение на другия ден. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот Kremiliya » 18 Сеп 2015, 12:31

Не знам що може да навреди дори и при спортистите, все пак сексът е част от живота, сякаш ще се изтощят, разбирам точно преди мач да не правят секс, но предишната вечер какъв е проблема?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот Mon_ton » 18 Сеп 2015, 12:59

Не съм забелязала да ми се е отразил положително на ученето, даже май точно обратното, защото ако се стигне до секс обикновено после сънят е с часове по-малко, от което следва сънливост, разсеяност и желание да се тупна в леглото и да се наспя. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот YoLindi » 18 Сеп 2015, 14:19

Mon_ton написа:Не съм забелязала да ми се е отразил положително на ученето, даже май точно обратното, защото ако се стигне до секс обикновено после сънят е с часове по-малко, от което следва сънливост, разсеяност и желание да се тупна в леглото и да се наспя. :mrgreen:

Така съм и аз, а след това идва омагьосания кръг на още секс и сън, от време на време хапване и баня и пак отначало :lol: :lol:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот Anka » 18 Сеп 2015, 14:59

И къде остава ученето и задълженията - никъдее :) Затова по-добре тези неща да се случват по-рано или след това. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Сексът преди важен ден - помага или по-скоро разсейва?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Сеп 2015, 15:46

Хм, не знам да ми е помагал на времето преди да имам важни дни, сега от както си домакинствам всеки ден ми е еднакъв. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта