30 Сеп 2015, 22:05
dacka85 написа:rabotnata pchela написа:Бях в майчинство мнооого отдавна, вече стават 3-4г откакто живея отново нормално, сред хора.По време на майчинството наистина се изнервях за всичко, още ми тежи на съвестта как съм крещяла на това невинно създание, сега се разбираме страхотно с малкото човече, а тогава бях изнервена на макс. Точно това стоене, безпомощност, липса на пари дори, стоенето затворена, ограничените срещи, факта, че никой не ме търсеше, понеже си бях доста млада майка, всичко това ме побъркваше. Е, затова и станах около 1 тон тежка.
Никой и нищо не ме откъсваше от това дете, а мъжът се прибираше, сядаше на компа и излизаше с нас само след купища мрънкане. Виждам, че не съм била единичен случай, сега гледам по мои приятелки, сега са в майчинство и повечето са откачили, е на някои разбира се не им тежи, но други са много зле, а мъжете ни... те не го разбират, те мислят, че стоим вкъщи и си почиваме... мъже!
Dacka написах всичко това заради теб, защото усещам, че си в същото положение като мен!Намери приятели, ако ще и във форума, тук има различни хора!
А и искам да ти кажа, че скоро, когато детето тръгне на ясла, а ти се върнеш на работа, ще видиш, че тогава вече животът ви не е никак лош, а е истински късмет, че имате малко момче или момиче!
![]()
Добре ,че се разрових и намерих форума та сега някак ми олекна, преди мислех ,че само аз имам такива дертове и всички други майки са безкрайно щастливи и всичко е розово.
30 Сеп 2015, 22:22
30 Сеп 2015, 22:29
01 Окт 2015, 00:58
01 Окт 2015, 06:51
01 Окт 2015, 10:14
01 Окт 2015, 10:45
01 Окт 2015, 10:56
Pipilota написа:аххаDacka добре си го подредила! Обаче е трябвало да го държиш няколко дни в напрежение! Обаче аз съм сигурна, че мъжът ти е много емоционален и отзивчив, когато се отнася за други хора, нали?
Забелязала съм, че повечето хора правим така - у нас може всичко, но чуждите чувства пазим. Ако на половина пазихме чувствата на близките си, нямаше да има разводи сигурно.
01 Окт 2015, 11:26
01 Окт 2015, 11:44