Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот Krum » 14 Окт 2015, 11:16

От половин година излизам с една жена, която много ми харесва и наистина се разбираме чудесно с нея и всичко между нас върви много добре. Странното обаче е, че тя иска да знае абсолютно всичко за миналото ми, което за мен е старнно. Не че искам да имам тайни от нея, но чак да споделям всичко от -до ми се вижда странно. По-скоро сякаш тя е несигурна в себе си и иска да види конкуренцията. :roll:
Вие питате ли половинките си за предишните им връзки и искате ли да знаете всичко за миналото им или не се вълнувате от това? :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот qwerryyy » 14 Окт 2015, 11:37

Не питам нищо за миналото и не желая и мен да ме питат, странно ми е. Разбира се, всеки си е имал гаджета и хора през живота си, които са останали в графа "преди" не трябва да се говори за това и да се повдигат неприятни въпроси. :!:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот Грохот » 14 Окт 2015, 11:38

Това е единият вариант - иска да види т.нар. конкуренция, която вече дори не е и такава, щом си ги разкарал. Другият вариант е да иска да разбере какви жени харесваш и дали се вписва в твоите стандарти и как евентуално да стане по-привлекателна за теб. Третият вариант, който се отнася до мен, понеже аз заради това си питам е: защо евентуално те са го разкарали, дали са били нормални мацки и има нещо недъгаво в мъжа или самите мацки са били смахнати! :lol: :lol:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот Lilly_milly » 14 Окт 2015, 12:15

Не може да не знаеш съвсем нищо за миналото на половинката ти, все в хода на разговор ще стане ясно едно или друго от миналото, но за конкретни хора да се говори е кофти, особено ако не дай си Боже се познават :mrgreen: :mrgreen:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Окт 2015, 12:46

при всички положения не е приятно, но наистина щем нещем се разбират някои неща. Разбира се не е приятно да се коментират интимни подробности, но ако са общи приказки те сами стават ясни. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот Локумът » 14 Окт 2015, 13:42

Круме, не се оставяй на тая мома да те разпитва така. Каквоот е било тогава си е останало там, или просто питай за абсолютно същото и нея, ще видиш че ще почне да отклонява въпросите ти, тогава ще играеш играта с твойте камъни по твойта глава и ще те остави на мира. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот miron » 14 Окт 2015, 14:06

Каквото е ставало в миналото - си остава там. Обясни и на тая женица. Все пак сте големи хора, не сте на по 20 че да се очаква да имате зад гърба си 2-3ма. ;)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот ramimni » 14 Окт 2015, 14:16

Локумът написа:Круме, не се оставяй на тая мома да те разпитва така. Каквоот е било тогава си е останало там, или просто питай за абсолютно същото и нея, ще видиш че ще почне да отклонява въпросите ти, тогава ще играеш играта с твойте камъни по твойта глава и ще те остави на мира. :mrgreen:

Не е точно така, жените обичат да си споделят за предишните си партньори, в което няма нищо лошо, според мен, особено ако се прави по възможно най-възпитания и културен начин :idea:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот Lisica » 14 Окт 2015, 14:27

Не мисля, че жените обичат да си споделят със сегашния си партньор за предишните си такива. :))
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Трябва ли да знаем всичко за миналото на половинката ни?

Мнениеот fawla » 14 Окт 2015, 15:55

Разбира се, че искам да знам. :) Може да изпитва още чувства към някоя минала връзка и няма да ми е приятно, ако аз съм утешителна награда. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта