Кой какво знае за масажа на простатата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот MGB » 16 Окт 2015, 15:16

Това не е нещо, което се обсъжда често, но понеже видях, че в друга тема стана въпрос за масажа на простатата, реших да отделим малко нещата, тъй като тук може да се изпише наистина много!

Казано честно никога не съм правила масаж на простатата, но от това, което чета, разкрепостените мъже на 100% биха искали да достигнат един нов връх в сексуален план, в което според мен няма абсолютно нищо лошо, аз бих съпортнала с две ръце... ъъъ или по-скоро, за да не бъда груба :arrow: само с един пръст :D
Аз не съм особено наясно какво трябва да усетя, как да накарам приятеля ми да се отпусне, за да се наслади максимално на удоволствието, което ще се опитам да му създам. :roll:
Много ще се радвам някой да сподели опит в масажа на простатата, без значение дали на някого са му правили или той самият е правил. :idea:

П.С. Да не ви оставам с погрешна представа - има и лечебен масаж на простатата, който съчетава полезното с приятното, не е ок да се бърка с хомо или бисексуални влечения :!: :!: :!:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот Lisica » 16 Окт 2015, 15:48

Е, ти до колкото разбирам нямаш намерение да правиш лечебен масаж, а масаж за кеф. Аз не съм практикувала и да си призная, направо си ме е гнус. :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот Bambaa » 16 Окт 2015, 15:55

Lisica написа:Е, ти до колкото разбирам нямаш намерение да правиш лечебен масаж, а масаж за кеф. Аз не съм практикувала и да си призная, направо си ме е гнус. :lol:

Мммм... тука не зная дали може да се направи съпоставка, но все пак, той прави почти същото с теб, така че не е кой знае какво, нали? Такива глупави предразсъдъциии... оо, моля те!
Или ти правиш секс само с цел поява на поколение?!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Окт 2015, 16:15

Е, аз си мисля, че мъжете с радост бъркат по дупките на жените. :mrgreen: Докато за нас не е така, на мен също ми е старнно, но знам, че е много специално и доставя истинско удоволствие. Все пак ако и двамата сте ОК с това не виждам нищо лошо. ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот qwerryyy » 16 Окт 2015, 17:03

Не знам много, честно да си призная, но ако кажа, че не съм пробвала ще излъжа. :mrgreen: Обаче как и защо не мога да споделя, бившия ми приятел беше доста разкрепостен и искаше да се пробва доста неща. :roll: Та с него сме пробвали, беше малко странно първите 1-2 пъти но после нещата се получиха и наистина каза, че му е много яко. А и то няма какво да казва, то се виждаше. :mrgreen: :oops:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот viking » 16 Окт 2015, 17:12

Хммм... и преди съм се замислял, но скоро не ми беше хрумвало за масаж, но е добра идеята, стига да се прави наистина внимателно :idea: А ти само на масажът ли разчиташ, докато свърши приятелят ти или му помагаш в това? :?
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот kalinka-kuku » 16 Окт 2015, 17:18

За мен лично е много притеснително, а и малко мъже биха се съгласили. Не виждам сегашния ми приятел как би го направил.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот borkova » 18 Окт 2015, 14:20

marsu написа:За мен лично е много притеснително, а и малко мъже биха се съгласили. Не виждам сегашния ми приятел как би го направил.

Ммм не зная дали това с масажа е практика при мъжете, които го практикуват, т.е. дали си върви наред с мастурбацията? :roll:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот mimeto90 » 18 Окт 2015, 15:59

Абе хора, това не е ли опасно, то не съм сигурна дали е добре да се прави, ако не си специалист в това :roll:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Кой какво знае за масажа на простатата?

Мнениеот Pipilota » 18 Окт 2015, 16:32

mimeto90 написа:Абе хора, това не е ли опасно, то не съм сигурна дали е добре да се прави, ако не си специалист в това :roll:

Не мисля, че е опасно, тъпо -да, нещо, което не бих направила - със сигурност, ама опасно не вярвам. :) Все пак това е нещо, което се случва отдавна, а кой би бил специалист? :lol: Не мисля, че има някой, който се учи в това изкуство, та всичко е на самоучение. :) Така че с двата пръста напред и това е. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron