Търся съвет за онлайн магазин за шивашки материали

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Търся съвет за онлайн магазин за шивашки материали

Мнениеот armator » 01 Фев 2016, 20:09

Здравейте,

Необходим ми е съвет от хора от шивашката индустрия в България. Дори от хора, които се занимават с шиене като хоби.

Накратко, развиваче специален интернет магазин за машини - със специална доставка на всяка покупка. Сайтът е на български и можете да го видите тук: http://armator.eu/bg/.

Интересувам се от вашето мнение за следното:
1. Описанието на всеки продукт разбираемо ли е и притеснява ли ви, че са на английски, не на български?
2. Има ли други продукти, които бихте закупили онлайн?

Много ще ми бъде полезна тази информация, благодаря предварително :-)
armator
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Фев 2016, 19:57

Re: Търся съвет за онлайн магазин за шивашки материали

Мнениеот Viktor.Ivanov » 01 Фев 2016, 20:23

armator написа:Здравейте,

Необходим ми е съвет от хора от шивашката индустрия в България. Дори от хора, които се занимават с шиене като хоби.

Накратко, развиваче специален интернет магазин за машини - със специална доставка на всяка покупка. Сайтът е на български и можете да го видите тук: http://armator.eu/bg/.

Интересувам се от вашето мнение за следното:
1. Описанието на всеки продукт разбираемо ли е и притеснява ли ви, че са на английски, не на български?
2. Има ли други продукти, които бихте закупили онлайн?

Много ще ми бъде полезна тази информация, благодаря предварително :-)


Тук хора от шивашкия бизнес няма. Сайтът е добър, но аз няма да поръчам нищо от англоезичен сайт.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Търся съвет за онлайн магазин за шивашки материали

Мнениеот Snejna » 02 Фев 2016, 10:26

Сайтът изглежда доста пълен, макар че аз очаквах, че ще има и декорации, щампи и прочие. Не мисля обаче, че е вариант да е на английски. Не казвам, че хората, които се занимават с шиене са глупави, но надали са на ти с английския, повечето са жени над 40 години. Така че определено това е нещо, върху което трябва да работите, дори и да направите алтернатива на сайта на български, а доставките пак да идат от там от където идват. :) Иначе е доста обширен. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Търся съвет за онлайн магазин за шивашки материали

Мнениеот irka » 02 Фев 2016, 11:13

Доколкото видях, това е международна фирма и е логично да е на английски. Който го интересува, намира начин да си преведе. :smile:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Търся съвет за онлайн магазин за шивашки материали

Мнениеот Lollipop » 02 Фев 2016, 11:48

irka написа:Доколкото видях, това е международна фирма и е логично да е на английски. Който го интересува, намира начин да си преведе. :smile:

Е то няма никаква логика само да има една платформа на Български, която прехвърля в сайт на английки. който се интересува да продава ще намери начин да го направи. :-|
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта