Напитки за ускоряване на метаболизма?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот kauda » 25 Юли 2016, 15:07

Напоследък усещам, че в сравнение с преди доста се е променило тялото ми. До скоро отслабвах много по-бързо и много по-лесно, а сега намирам мазнини на места, където не е имало. :roll: И аз като всички, реших да го отдам на бавния метаболизъм. :)
Знам, че различни напитки с плодове могат да помогнат да се свалят килорами, да се раздвижи метаболизма. Има неща, обае, които също не са ми ясни.. :roll: Какви точно са симптомите, че вече нямаш проблеми с метаболизма, че се е ускорил? И сега за какви други проблеми мога да се оглеждам по отношение на бавния ми метаболизъм? :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот Локумът » 25 Юли 2016, 15:42

Вода с лимон! :) Това е рецептата за идеалната напитка за метаболизма, топи си килограмите неусетно и засилва метаболизма. Приятел срещнах оня ден, пие по 1 литър вода с 3-4 лимона всяка сутрин и е свалил доста килограми!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот iwoni » 25 Юли 2016, 15:51

Проблемът при метаболизма май е поемането на определено количество калории и начинът им на изразходване. Ако поемаш повече, отколкото изразходваш, трупаш килограми. така може да се ориентира човек. Няма как да ядеш калориини бомби и да няма нулево движение и да очакваш, че ще изглеждаш супер.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот qwerryyy » 25 Юли 2016, 16:28

Метаболизмът много се влияе и от движението, ако нямаш достатъчно, застоелия живот автоматично забавя метаболизма.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот Pipilota » 25 Юли 2016, 16:43

Пробвай с различните плодови води, Локумът много добре те е насочил. Лимонът се слави като супер подходящо средство за сваляне на излишни килограми, за забързване на забавен (хахах) метаболизъм. Също така можеш да пробваш и с джинджифил, и той е убиец на мазнини! :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот belleville » 25 Юли 2016, 17:05

Зеленият чай мисля, че също спомага за подобно нещо. Като му сложите и пресни листа мента и заспива :smile: !
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот Lollipop » 26 Юли 2016, 09:33

Аз също пия и зелен чай и вода с много лимони, мента, джинджифил и подобни неща, като цяло всичко, което си чувала, че гори мазнини може да ти е от полза. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот Kaya » 26 Юли 2016, 10:47

Явно и аз трябва да пробвам нещо подобно, но не знам какво отношение може да има към кърменето :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот roksana » 26 Юли 2016, 11:34

Kaya написа:Явно и аз трябва да пробвам нещо подобно, но не знам какво отношение може да има към кърменето :roll:


Ако тръгнеш да спазваш диети, няма ли опасност да ти спре кърмата? А само с подобни напитки може би няма да има проблем. Само не знам джинджифила как се вписва в картината с кърмата, май не е много препоръчителен в тази ситуация.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Напитки за ускоряване на метаболизма?

Мнениеот Rali_hr » 26 Юли 2016, 13:47

Зависи каква е диетата. :) аз съм била на диета, докато кърмя не съм имала никакви ефекти върху тялото си. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта