Демир Бозан - що е то?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Демир Бозан - що е то?

Мнениеот valiart » 22 Окт 2011, 22:25

Съвсем наскоро разбрах за съществуването на Демир Бозан. Чета, че действа благотворно в широк спектър. Аз лично не съм ползвала, дори не съм виждала какво представлява. Ще се радвам да споделите впечатленията си.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот Violetta » 23 Окт 2011, 09:24

Не е много ясно какво е. Билка, която действа добре при сто заболявания, продава се на ръка и по интернет и май е абсолютна измама. Ако не се лъжа, създателят и почина наскоро в пожар, след предаване с Карбовски.
Не бих ти препоръчвала въобще да си даваш парите.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот Margo » 24 Окт 2011, 11:39

valiart написа:Съвсем наскоро разбрах за съществуването на Демир Бозан. Чета, че действа благотворно в широк спектър. Аз лично не съм ползвала, дори не съм виждала какво представлява. Ще се радвам да споделите впечатленията си.

Преди години една циганка ми беше казала, че гони някакви магии с Демир Бозан :lol: :lol: после започнах по-често да срещам името по разни статии, но ми се вижда шарлатанска работа.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 16:10

И аз не съм наясно с нещата какво е, що е?! Майката на мой познат има здравословни проблеми и те явно от интернет са научила за въпрсния Демир Бозан. Споделиха с мен, усетих, че имат голямо желание да си го купят. И аз реших да се поразровя, да разбера що за билка, чай ли какво е това. Но не намирам сигурен източник на информаия. Жалко е, ако е някаква измсилица, защото точно хората, които имат здравословни проблеми и нужда от лечение, попадат в мрежите на такива шарлатани, принудени да търсят лек :!:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот Margo » 24 Окт 2011, 16:15

valiart написа:И аз не съм наясно с нещата какво е, що е?! Майката на мой познат има здравословни проблеми и те явно от интернет са научила за въпрсния Демир Бозан. Споделиха с мен, усетих, че имат голямо желание да си го купят. И аз реших да се поразровя, да разбера що за билка, чай ли какво е това. Но не намирам сигурен източник на информаия. Жалко е, ако е някаква измсилица, защото точно хората, които имат здравословни проблеми и нужда от лечение, попадат в мрежите на такива шарлатани, принудени да търсят лек :!:

Има го в аптеките, но май не се казва така.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 18:55

Margo написа:
valiart написа:И аз не съм наясно с нещата какво е, що е?! Майката на мой познат има здравословни проблеми и те явно от интернет са научила за въпрсния Демир Бозан. Споделиха с мен, усетих, че имат голямо желание да си го купят. И аз реших да се поразровя, да разбера що за билка, чай ли какво е това. Но не намирам сигурен източник на информаия. Жалко е, ако е някаква измсилица, защото точно хората, които имат здравословни проблеми и нужда от лечение, попадат в мрежите на такива шарлатани, принудени да търсят лек :!:

Има го в аптеките, но май не се казва така.


хе хе, и как се казва?!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 01:13

Бих препоръчала да не си купувате гьозум от интернет. Има достатъчно на пазара. :lol:
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот MoNsItKa » 09 Ное 2011, 17:28

За първи път чувам това име. По принцип билколечението е много ефикасно при ред заболявания, но не ти препоръчвам да си купуваш от Интернет билка за която почти никой не е чувал. Доста съмнително ми се вижда.
MoNsItKa
 
Мнения: 18
Регистриран на: 09 Ное 2011, 16:52

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот valiart » 09 Ное 2011, 22:16

Мдааа, и аз стигнах до този извод. Съмнителна работа е това с Демир Бозан-а :lol: Обаче тук му направихме голяма антиреклама на това "чудо" :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Демир Бозан - що е то?

Мнениеот сиско » 14 Ное 2011, 16:41

за първи път го чувам, сигурно е поредната измислица
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Следваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта