Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот kalina_216 » 27 Юни 2017, 09:53

От както излизам с момчето, с което щяхме да излизаме несериозно и майка му реши да се сприятеляваме (както писах в друга тема).. сега ме гложди въпроса дали връзката ни се превръща от несериозно влечение в сериозна такава :roll:
Мога да кажа, че вече страхът ми от обвръзване вече го няма и спокойно мога да започна по-сериозна връзка. Но се опасявам да не изляза глупачка накрая и да съм се настроила като че ли ще покорявам света, а моя приятел да се чувства сякаш все още просто се забавляваме. А не искам да водя такива разговори с него, опасявам се да не изглеждам като глупачка, която не знае какво иска. Затова ми е интересно как и по какво става ясно, че връзката става сериозна и че процъфтява, че се развива и е повече от едно увлечение?
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2017, 15:41

Мисля, че и ти сама можеш да го усетиш. Когато знаеш, че той вече не говори и не заглежда други жени, ако те докосва без да има сексуални намеци, а просто да ти покаже близост, това означава, че той изпитва нещо повече към теб от обикновеното секс увлечение. Ако те защитава, стои до теб и те съветва, когато имаш проблем, значи те приема по-сериозно. Но все пак мисля, че е най-добре да си поговорите. Няма лошо в това да си промениш мнението, по-добре е да сложите картите на масата. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот vanessa_ » 28 Юни 2017, 09:40

Според мен пък няма нужда да си говориш и да се притесняваш за тези неща, ако тя стане сериозна, тя се случва от само себе си.. продължаваш да си с този човек, казваш му, че го обичаш и т.н. Няма нужда от разговори, понякога думите могат да развалят всичко. Остави се по течението и следвай сърцето си.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юни 2017, 11:47

vanessa_ написа:Според мен пък няма нужда да си говориш и да се притесняваш за тези неща, ако тя стане сериозна, тя се случва от само себе си.. продължаваш да си с този човек, казваш му, че го обичаш и т.н. Няма нужда от разговори, понякога думите могат да развалят всичко. Остави се по течението и следвай сърцето си.

:+1: И аз залагам на това, че не е нужно да се говори. Ако изпитваш такава потребност може спокойно да кажеш "ей, аз май не се чувствам вече само увлечена по теб и идеята за връзка шега вече не ми харесва".
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот Gold » 28 Юни 2017, 12:25

Наистина се усеща от цялостното отношение на мъжа без да има нужда да питаш и да засягаш темата.. А и по-добре да не я отваряш въобще, колкото по-малко показваш, че искаш сериозна връзка, толкова по-добре.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот skyfly » 28 Юни 2017, 18:41

Зависи от мъжа, някои мъже си искат сериозна връзка и се оптиват да си я нямарят и изяснят. Ако е имало уговорка в началото, че няма да излезе нищо сериозно и не се показва промяна в отношенията, той мжое да го приеме като зелена светлина, че трябва да се оглежда за нещо по-добро. Някои мъже искат да чуят думите, които очакват.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот Jully » 28 Юни 2017, 19:42

И аз вярвам, че се усеща и че не е нужно да се водят някакви разговори, но все пак ако изпитваш потребност няма да навреди по никакъв начин да кажеш 2-3 думи и да зададеш въпросите, от които се опасяваш. Ето това също е сериозна връзка, да обсъждаш и да казваш това, от което се тревожиш. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 29 Юни 2017, 08:45

Ако усещаш, че се интересува от теб, че иска да те вижда често, значи нещата са по-сериозни. Ако пита за чувствата ти, за проблемите, значи иска да ти е от полза и да си щастлива, за което и той помага.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот svetlozara » 29 Юни 2017, 11:40

Аз пък казвам, че трявба да говориш с него, какво толкова че ще сложите малко яснота в отношенията си и ще знаете какво точно иска той и какво не иска. Голямо чудо! :???:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Как разбирате, че една връзка става сериозна?

Мнениеот Ива Тодорова » 05 Ное 2018, 17:03

Имах един приятел, който много бързо реши че е време за задълбочаване на връзката ни.
Запозна ме с родителите си, предложи ми, уж за да съм по-близо до работата си, да се преместя у тях. Започнаха едни семейни сбирки...Дойде ми в повече, и някак прибързано. Така и приключи всичко, де :grin:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта