Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот Катето » 14 Сеп 2017, 15:34

Кой мислите, че е по-мързелив във връзките и кой е по-скучен, така да се каже. Кой взема инициативата във вашата връзка и прави интересните неща, урежда ваканциите и екскурзиите, предлага разходка, кафе, ходене до близка местност? В моето семейство, имам чувството, че само аз се занимавам с тези неща, а всички чакат на готово. Мъжът ми, ако не мрънкам, няма да ни заведе и на една разходка до близкия магазин, винаги трябва да настоявам. А за нещо по-интересно, абсусрд. Но виж, да му се обади някой, да се срещне с някой, винаги е първи нареден. Сякаш с нас му е безинтересно, но с другите може и знае, че ще си изкара добре. Казва, че няма такъв проблем, добре, ама.., аз виждам, че с нас не прави нищо, и изобщо го мързи да се занимае с организацията на каквото и да е било. Винаги стои у дома, пие си бира, гледа си телевизия и няма никаква емоция. Тотална скука мога да очаквам от него. Във вашите семейства как е?
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 14 Сеп 2017, 16:40

О, мъжът ми разбира се. той никога не иска нищо да правим, само иска да си стои вкъщи, като му кажа нещо и той вечно отлага и все ми казва " ше видим", така и не го виждаме това... Много се ядосвам, но вече се отказах, писнало ми е, правя си плановете сама и толкова, не ходя там, където той иска, а той ми се сърди, но нека. Много етрудно някой да види нашето семейство зааедно навън.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот S_Milenska » 15 Сеп 2017, 11:44

Във всяка връзка единие я по-скучен ивсе не му се ходи,д окато другия е готов да прави какво ли не постоянно. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот Kremiliya » 15 Сеп 2017, 12:28

В моята връзка мога да кажа, че този скучния съм аз. Предпочитам да си стоя у нас, отколкото да ходя където и да е било. :roll: Затова и не излизам с мъжа ми и дъщря ми, когато им се ходи някъде те ходят сами.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот Kaya » 15 Сеп 2017, 15:35

Обикновеномъжете, като се появи детето и все са изморени, все не им се излиза. Мен ако питате, не им се занимава да угаждат на детето и да го гледат.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот Lisica » 20 Окт 2017, 12:56

Не знам дългогодишните връки как издържат, ако единия иска да стои само вкъщи, а на другия му се излиза повече. Моите родители не помня да са ходили някъде, все вкъщи завреди, от време на време ходихме до центъра да ям в една сладкарница, но като ви казвам от време на време - веднъж на 4-5 години. И то после вече бяхме достатъчно големи, за да не ни се ходи.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот kalina_216 » 20 Окт 2017, 14:30

Май мъжете обичат да си почиват повече, сигурно се оправдават с по-натоварената работа, за разлика от жените, които често работят на бюро, мъжете са с по-натоварена работа май май. :roll: Но това не е оправдание за липсата на преживявания и приятни занимания, трябва да има и от всичко. :!: не може да се лишават хората от едно или друго преживяване, само и само да почиват, защото някой ден ще се замислим как е минал живота ни и може би няма да ни хареса.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот Malina » 21 Окт 2017, 09:10

Не знам защо хората не искат да преживяват различни неща хората, а искат да стоят изолирани у дома. Няма по-хубаво от това човек да си прекарваме добре, да преживява различни приятни неща.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот Lisica » 27 Окт 2017, 12:01

Ама се замислих, защо стоите с мъже, с които ви е толкова скучно, толков ае гадно да не се случва нищо интересно... разкарайте ги или почвайте сами да се забавлявате и да правите интересни и различни неща.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кой е скучния във връзката ви - мъжът или жената?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Окт 2017, 12:45

В моята връзка определено по-скучен е мъжът ми. Винаги е против излизания, или каквито и да е било забавления, случва се много рядко да ходим някъде. :mrgreen: Ако се случи или трябва да е със солидна подготовка от самото начало, или с много увещания и разбирания, изобщо не му е лесно. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта