Алтернативни начини за лечение на трета сливица при дете?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Алтернативни начини за лечение на трета сливица при дете?

Мнениеот Катето » 16 Ное 2017, 13:44

Лекаря констатира трета сливица на детето. Сега се чудя как да го лекувам. :roll: Не съм много склонна да вярвам на традиционното лечение, защото не виждам реални резултати, а вече няколко месеца се борим с този проблем.
Какви други алтернативни методи има за лечение на трета сливица при дете, нещо, което може да помогне да се свие третата сливица. Не ми се иска да стигаме до операция, затова за мен е важно да открия алтернативен метод за справянето с проблема. :!: Надявам се да дадете полезни съвети за лечение
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Алтернативни начини за лечение на трета сливица при дете?

Мнениеот Pipilota » 17 Ное 2017, 11:39

Добри резултати съм чувала от лечение с хомеопатия, но пак зависи колко е сериозно положението. Може да се обърнете към хомеопат, и ако няма подобрение, да атърсите варианти в класичексата медицина. Особено, ако проблемът е по-сериозен, може да се наложи оперативна намеса, но по-добре така,отколкото да не може да диша това дете нормално.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Алтернативни начини за лечение на трета сливица при дете?

Мнениеот Катето » 17 Ное 2017, 12:38

Благодаря! Никога не съм водила детето на хомеопат, но явно трябва да отидем, надявам се да не се стига до операция, надявам се , ако някой е минал по този път да сподели как се е справил.
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Алтернативни начини за лечение на трета сливица при дете?

Мнениеот Kaya » 18 Ное 2017, 15:33

Освен с хомеопатия и аз не знам за друг вариант, надали има билки и компреси, които да накарат въппросната сливица да се свие, за дане пречи на детето. Дано да успеете да намерите начин да се справите с проблема.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта