Мъж маниак на тема хигиена...

Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот IvetooX » 23 Апр 2018, 23:51

Този път си го набутах, момичета. Падна ми се странен мъж, обичаме се, всичко е наред в секса, за разлика от много други и чисти. Обожава да чисти, педантичен е на тема хигиена.
Това, което ме притеснява - много се нерви на дългата ми коса. Ходи след мен и наистина гневно коментира всеки косъм на пода. Моли ме да се подстрижа късо, което за мен е много странно.
Наистина ли бе, мой???
Да си подстрижа дългата коса, за да ти причиня комфорт? Ти добре ли си?
IvetooX
 
Мнения: 57
Регистриран на: 11 Фев 2018, 17:30

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот Pipilota » 24 Апр 2018, 09:34

Явно има проблем с чистотата, но теб ако не те дразнят всички косми, които оставяш, значи няма как да се спогодите. Не ти говоря да се подстригваш, но ти обичаш ли да ти е чисто? Ако не се стараеш колкото него, го връзката ви няма бъдеще.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот Гошко » 24 Апр 2018, 14:53

Щом не те чисти с Domestos преди секс, значи всичко е точно.
Гошко
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Окт 2017, 11:51

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот Dipsy » 24 Апр 2018, 14:56

Ако ви е наред секса - имате бъдеще :mrgreen: Само не си режи косата заради него, това ще е само началото. После ще ти поиска и друго, с което не си готова да се разделиш. Няма се даваш. Ако е чак такъв педант, остай го да чисти. аз ако бях на твое място котка щях да донеса да си гледаме. Той ше ми казва на мене да се подстрижа.. да бе да!
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот sidnikam » 24 Апр 2018, 15:37

Как да разбирам " Обичаме се ".Явно нещо не схващам.За да обичаш би трябвало да приемеш човека до теб такъв какъв то е.С неговите плюсове и минуси.А този индивид явно не е такъв.Остава само да гадая,че се прави опит да те превърне в нещо, което той желае.Всеки един от нас има недостатъци и не е идеален.Понякога партньора ни прави опити да ни подскаже и това е добре за нас..Но в даденият случай просто е смешно.Ако продължава така то вашата връзка няма бъдеще.Страстта и бурните емоции имат срок на годност.Идват и си отиват..Всичко се крепи на уважението и разбирането.Няма ли го всичко друго е ала-бала. :cheerleaderkid:
sidnikam
 
Мнения: 11
Регистриран на: 21 Апр 2018, 23:35

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот Ваня Стойчева » 24 Апр 2018, 15:43

Много правилно, в началото всичко е емоция, но после се намесва и разума и става ясно, че нещата не са толкова розови. След като от сега иска да ти наложи някакви промени, то значи любовта му по-скоро с "сбъркана", да не говорим, че и ти не изпитваш силни чувства към него, след като не си готова да приемаш това, че е маниак. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот Frac » 25 Апр 2018, 17:19

Намери му някакъв негов косур и давай. така и двамата ще има за какво да си мрънкате, докате не намерите златната среда. Но, не се постригвай :wink:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Апр 2018, 20:02

Точно такъв го търся, или поне снаха за вбъдеще! Някоя дето като се ядоса и чисти хаха :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот orck » 26 Апр 2018, 12:16

Ако на господина му е толкова важно да е чисто, може да се окаже на границата да е болен. Като онези лудите, дето чистят по 4 часа дневно и си мият ръцете с белина.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Мъж маниак на тема хигиена...

Мнениеот Венцислав Маринов » 26 Апр 2018, 14:30

IvetooX написа:Този път си го набутах, момичета. Падна ми се странен мъж, обичаме се, всичко е наред в секса, за разлика от много други и чисти. Обожава да чисти, педантичен е на тема хигиена.
Това, което ме притеснява - много се нерви на дългата ми коса. Ходи след мен и наистина гневно коментира всеки косъм на пода. Моли ме да се подстрижа късо, което за мен е много странно.
Наистина ли бе, мой???
Да си подстрижа дългата коса, за да ти причиня комфорт? Ти добре ли си?

Така се почва. Неусетно ще престанеш да противоречеш на този мъж, дори ще си подстрижеш косата. Не му позволявай да те смаже! :chopwood:
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Апр 2018, 14:22

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта