Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот tweety » 29 Ное 2011, 10:29

От доста време съм се замислила за трайно уголемяване на бюста, но все още не мога да се реша на тази така важна стъпка, докато не открих, че има хранителна добавка със същия ефект. Въпросът ми е дали има ефект пиенето на тази добавка, какъв период от време трябва да се използва за постигане на нужния резултат и има ли траен ефект?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот micky » 24 Дек 2011, 17:52

А дали има ефект тази хранителна добавка. Аз съм чувала, че и от бозата бюста расте :)
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот bubulina » 02 Яну 2012, 11:31

:D аз пробвах, но не ми пораснаха гърдите от бозата. По принцип бозата е хранителна и от нея се пълнее, а като напълнееш и гърдите ти се изпълват :), но и задника също. незнам за този продукт, нямам информация, има някои добавки, които наистина стимулират развитието на гърдите, но се са ми известни. Може пък да има ефект, скъп ли е продукта?
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот dochkata » 18 Апр 2012, 15:54

Стига, момичета, наистина ли вярвате, че от някаква хранителна добавка ще ви пораснат гърдите :shock: Това не ми звучи никак реално... Според мен всичко е реклама, но ако някой все пак има отзиви, нека ги напише, че да знаем със сигурност :mrgreen:
dochkata
 
Мнения: 37
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:27

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот Даниела Стоянова » 18 Апр 2012, 16:33

dochkata написа:Стига, момичета, наистина ли вярвате, че от някаква хранителна добавка ще ви пораснат гърдите :shock: Това не ми звучи никак реално... Според мен всичко е реклама, но ако някой все пак има отзиви, нека ги напише, че да знаем със сигурност :mrgreen:

Напълно съм съгласна с теб, аз съм ползвала гел за уголемяване и стягане на бюста - нулев ефект. От тоя гел всичко лепнеше по мен! Кошмар!
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот teddy » 03 Май 2012, 16:32

Относно уголемяването на бюста, ми препоръчаха капсулите Big Breast, които също са изцяло натурални. Някой пил ли ги е и има ли отзиви за тях?
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот monito » 04 Май 2012, 09:44

teddy написа:Относно уголемяването на бюста, ми препоръчаха капсулите Big Breast, които също са изцяло натурални. Някой пил ли ги е и има ли отзиви за тях?

И аз съм им хвърлила око на капсулките Биг Плюс Брест ;) Само че не знам как стои въпроса с кърмилите жени - дали ще имат ефект билките :roll: Аз вече изоставих всякаква надежда, но пък защо да не опитам, току виж се сдобия с желания бюст :mrgreen: Преди да родя имах страхотни гърди, но след това... Мечти, мечтииии :lol:
monito
 
Мнения: 73
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:13

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот svilena82 » 05 Май 2012, 18:47

О имайки впредвид ефекта им смятам, че са на супер цена :D Не очаквах да имат голям ефект, но съм наистина доволна от тази добавка за стягане и уголемяване.. Даже 2-рата ми опаковка е на привършване и сега ще си поръчам направо от тук, че ги бях взимала от друг магазин.

bubulina написа::D аз пробвах, но не ми пораснаха гърдите от бозата. По принцип бозата е хранителна и от нея се пълнее, а като напълнееш и гърдите ти се изпълват :), но и задника също. незнам за този продукт, нямам информация, има някои добавки, които наистина стимулират развитието на гърдите, но се са ми известни. Може пък да има ефект, скъп ли е продукта?
svilena82
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Май 2012, 18:41

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот Rali_hr » 19 Яну 2015, 17:21

Никога не съм използвала подобни добавки за бюст, сякаш моят още си ми харесва, или поне мъжът ми не се е оплакал от тях :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бюст плюс-хранителна добавка за уголемяване на бюста

Мнениеот Elica » 20 Яну 2015, 17:37

Не бих пробвала да си уголемявам бюста с каквито и да е било средства, според мен е опасно за здравето, каквото ти е дадено - такова.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта