Богат батко търси принцеса за развлечение

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот enerok » 09 Юни 2018, 09:41

Заглавието казва всичко. Пишете ми лично съобщение или оставете скайп/имейл за повече информация.
enerok
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Юни 2018, 09:30

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот Jully » 11 Юни 2018, 11:22

Направо ще припадна. :) Защо не можеш да си намериш принцеса по нормалния начин? :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот Kukumicin » 11 Юни 2018, 17:15

Jully написа:Направо ще припадна. :) Защо не можеш да си намериш принцеса по нормалния начин? :lol:

Тихо ся! Всеки начин е нормален за тая велика цел, важното й да са вземим :lol:
Kukumicin
 
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:10

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот Милинка » 11 Юни 2018, 17:26

Под развлечение могат да се разбират много неща, моля утечнете се :)))) Не че нещо, да бъде ясно за дамите :grin:
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот Dipsy » 11 Юни 2018, 17:30

Милинка написа:Под развлечение могат да се разбират много неща, моля утечнете се :)))) Не че нещо, да бъде ясно за дамите :grin:

а господата не са ли хора? Познавам 1-2-3-ма, можи и те да се пробват, но четете фнимателно условията - богатият батко се отзовава само на лично. Аз лично не знам кое ме вазбужда повече.. дали че е "батко", или че е "богат".. май най-много развлечението ме радва.. ей, както се пееше в една песен - дискотеки, маратони... :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот Rali_hr » 12 Юни 2018, 09:47

Dipsy написа:
Милинка написа:Под развлечение могат да се разбират много неща, моля утечнете се :)))) Не че нещо, да бъде ясно за дамите :grin:

а господата не са ли хора? Познавам 1-2-3-ма, можи и те да се пробват, но четете фнимателно условията - богатият батко се отзовава само на лично. Аз лично не знам кое ме вазбужда повече.. дали че е "батко", или че е "богат".. май най-много развлечението ме радва.. ей, както се пееше в една песен - дискотеки, маратони... :lol:

Ами сега е твоят момент да се свържеш с господина и да завъртите една дълбоко емоционална връзка на базата на развлечението . :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот enerok » 13 Юни 2018, 21:21

От автора: Благодаря на всички които проявиха интерес тук или чрез лични съобщения, особенно на тези които са учтиви. Само искам да напомня, че не отговарям тук публично. Аз съм истиниски и много сериозен! Ако се интересувате, моля оставете телефон, имейл, или скайп тук или чрез лично съобщение.

Този форум не ми позволява да отговаряам на личните съобщения тъй като съм нов тук. Но мога да ги прочитам и да отговарям на контактите които сте ми дали. Благодаря предварително.
enerok
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Юни 2018, 09:30

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот Dipsy » 05 Юли 2018, 17:30

enerok написа:От автора: Благодаря на всички които проявиха интерес тук или чрез лични съобщения, особенно на тези които са учтиви. Само искам да напомня, че не отговарям тук публично. Аз съм истиниски и много сериозен! Ако се интересувате, моля оставете телефон, имейл, или скайп тук или чрез лично съобщение.

Този форум не ми позволява да отговаряам на личните съобщения тъй като съм нов тук. Но мога да ги прочитам и да отговарям на контактите които сте ми дали. Благодаря предварително.

Е-е, покажи малко упоритост пък ти. Тва мъжете сте толкова отегчително целенасочени. принцеса за развлечение. Ми завъртисе из форума, фърлИ две-три бомби, па ще видиш как ще завалят и принцесите. .. тъй като се замисля и две-три пачки може да размахаш. За разкош. :cheerleaderkid:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот Rali_hr » 06 Юли 2018, 14:19

Не знаех, че се връзват връзки така, ей големи сте принцеси всичките! :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Богат батко търси принцеса за развлечение

Мнениеот Mon_ton » 06 Юли 2018, 16:20

Не вярвам наистина да са писали жени, вие бихте ли отговорили на подобна обява?
няма мнищо против мъжа, че си я пуснал, ама не това са начините да си намериш момиче.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта