Стимуланти в секса

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Kaya » 20 Яну 2015, 11:09

Не използвам никакви стимуланти, а може би е време да започна, защото напоследък нещо нямам желание за интимности.. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya

Мнениеот Andrey » 21 Яну 2015, 14:47

Стига ми само да видя жена и не се нуждая от повече стимуланти.. Сетих се за онзи виц, където 3 двойки, женени съответно от 10г. 5г. и младоженци кандидатстват за приемане в местната църква. Свещенника им казал, че за да ги приемат трябва 2 седмици да се въздържат от секс. Срещат се след 2 седмици и питат първата двойка как са се справили:
- Нямаше проблем да изкараме 2 седмици!
Женените от 5 години:
-Първата седмица биваше, на втората спяхме в различни стаи, за да не се изкушаваме.
Младоженците:
-Съжалявам, отче, но жена ми се качи да стигне една царевица на най-горния рафт, изтърва я и се наведе да я вземе и ..не се сдържах!
- Съжалявам, тогава не можем да ви пуснем в нашата църка..
- То да беше само църквата, вече и в магазина не ни пускат.. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Та тъй, още се причислявам от младоженците хахах :)
Аватар
Andrey

Мнениеот sexymotherbg » 03 Ное 2015, 13:36

Ние с моя приятел пробвахме новите желета на билкова основа - MakaGra , дадоха добър резултат и определено ще си вземем отново! Поръчахме си 2 броя от тук - sexshop.bg Хубавото е че са базирани изцяло на натурални съставки и не вредят по никакъв начин на организма! ;)
sexymotherbg

Мнениеот KiP-Hopa » 17 Окт 2019, 02:43

колега тия пръстени са доста скъпи в Булгар Секс Шоп ги дават далееч по - евтино. Но към стимулантите. Аз лично съм ЗА такива стимуланти. Много помагат. Аз си вземам от Тези спрейове за задържане и съм крайно доволен.
KiP-Hopa

Предишна

Назад към Зона за мъже