Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Миленита » 13 Ное 2018, 14:54

Изпаднах в отвратителна ситуация, за която не подозирах месеци наред. По простата причина че живее в друг град и не сме стигали до това да му отида на гости в апартамента. Така и веднъж не се усъмних, защото нито ми е затварял телефон, нито ме е забравял по празници - или сме били двамата, или сме се чували поне. И след половин година връзка реши сам да ми каже. Искал да бъде честен с мен, защото съм го заслужавала. Аз трябвало да реша дали да продължа с него. Чувствах се наистина ужасно. Мислех че не бих се усъмнила, не съм наивен човек. И най-лошото че имам чувства към него :-| Поисках да спрем да поддържаме връзка поне за месец. Все същото изпитвам и не знам как да постъпя. Няма деца, но е семеен. Обвинявам се за това че не съм се усетила, ядосвам се на него, че постъпва така и с мен, и с жена си. Ако си послушам разума, ще се разделя с него. Но съм влюбена :sad:
Миленита
 
Мнения: 100
Регистриран на: 13 Ное 2018, 13:21

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Роуз » 13 Ное 2018, 15:33

Момиче, хващай си чантичката и си тръгвай, докато съвсем не си се замотала с този човек! Казвам го и от позицията на жена, и от позицията на съпруга. Много се съмнявам някога да зареже жена си, за да е с теб. Ти искаш ли години наред да живееш с обещания и очаквания? Едва ли. Действай смело и категорично, иначе ще има и агония в един момент.
Роуз
 
Мнения: 136
Регистриран на: 08 Ное 2018, 10:10

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот kalinka-kuku » 13 Ное 2018, 17:39

Има си едно правило, че веднъж щом е изневерил, това ще го направи и занапред и следващата заблудена съпруга ще си ти. Аз също бих изчезнала, преди да е станало късно.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Боби_Тони » 14 Ное 2018, 10:42

Изпадала съм в такава ситуация, не е за завиждане положението ти. На него така му е удобно - има теб, има си жената вкъщи. Какво повече. Може би 6 месеца не са твърде много време, за да се реши на евентуален развод. Ако искаш да си сигурна че си взела правилното решение, поизчакай още малко тогава. Но мине ли година и не предприеме ли нищо, изнасяй се. Знам че звучи лесно отстрани, но в такъв момент си намери добър приятел, на чието рамо да поплачеш, защото трудни моменти ще има. Кураж!
Аватар
Боби_Тони
 
Мнения: 81
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:11

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Dipsy » 14 Ное 2018, 18:18

тя мацката вече е нагазила и с двата крака във фъшкиите. каквото и да реши все ще го.. аз не знам какво да посъветвам. може да стигне и по-далече и после още по-трудно да се откъсне, може пък и хубаво да свършат нещата.. аз ако бях щях да си изживея момента на сто процента. повече ме притеснява 6 месеца как той си е траял че е женен и е вадил и слагал халката на безимения пръст. човек знае как трябва да постъпи, ама докато не види друг път ще си трае
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот viviann » 15 Ное 2018, 14:04

Отвратителни обстоятелства. Аз се чудя как не си се усетила. Как всеки път ти е вдигал телефона, или ти звънеше основно той?
Не бих се вкарала в такъв филм, същия съвет давам и на теб.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Karina_85 » 22 Ное 2018, 13:09

Не се задоволявай да свириш втора цигулка. Сигурно си готино момиче с мечти и амбиции. С такъв човек до себе си рискуваш да ограничиш живота си, да забравиш какво е празник и да изпадаш често в мрачни настроения. Той няма да е все на твое разположение, често ще си сама и ще гледаш приятелките си с тъга, докато се държат за ръка с техните половинки. Наложи си го, трябва да решиш сама. Той едва ли ще реши вместо теб...
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Dalia » 22 Ное 2018, 19:17

Това е една много неприятна ситуация. Но ако връзката започва с лъжа, по-добре се отдръпнете от нея колкото и да ви струва.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Frac » 28 Ное 2018, 17:32

...който се оказа...., първоначално си помислих, че предстои да прочета жена :mrgreen: Еми... и вашата не е лесна. Сменете работата и компанията. :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Dalia » 28 Ное 2018, 17:35

Frac написа:...който се оказа...., първоначално си помислих, че предстои да прочета жена :mrgreen: Еми... и вашата не е лесна. Сменете работата и компанията. :grin:

Туй е много интересно мислене мъж дето всъщност е жена :lol: :lol: :lol: :lol: Ама то нищо не може да ме и учуди вече :wink:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта