Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот Ванила » 11 Мар 2019, 10:33

Заедно сме от доста време, обаче новата ми работа изисква сериозна концентрация, а ако не се наспивам, няма как да се получи. Проблемът е че половинката много хърка. Направо е ад. То дори в съседната спалня го чувам, камо ли ако съм до него. Досега някак избутвахме, обаче вече не мога да си позволя този лукс. Оперира се, защото се оказа, че има и крива носна преграда. Положението си остана същото. Лекарите още тогава казаха, че може да спре да хърка, може и въобще да не помогне това. Явно изтеглихме късата клечка.
Притеснявам се, че така може да се отдалечим един от друг. Искам да сме си заедно, но хроничната умора ще си каже думата.
Някоя от вас така ли е вкъщи, спите ли отделно с партньора? Как се отразява на отношенията ви във времето?
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот Lady M » 11 Мар 2019, 10:46

Ак знаеш колко български семейства спят в отделни спални :wink:
Поне около мен има 2-3 двойки, които са на същия принцип.
Не съм забелязала да се държат различно или охладняло. А съм близка с жените.
Предполагам че ако има и бебе, което да реве, а бащата сутринта да отива на работа, където трябва да е свеж и концентриран, също се стига до този вариант.
Важното е да се поддържат сексуалните отношения, а дали спят в едно общо легло - все тая, според мен :wink:
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот Петя Георгиева » 11 Мар 2019, 11:04

На мен ми е странно това отделни спални. Не бих искала да спим отделно, а заедно. Знам ли, моята половинка не хърка, вероятно затова така разсъждавам. Ако не мога да спя и това продължава дълго, сигурно ще прибегнем към спане по отделно :roll:
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот Lana » 11 Мар 2019, 11:08

Това с лягането в общо легло и секса според мен са отживелици. Хората лягат в легло, за да спят. Съжалявам, ако ще шокирам някой, но не мога да заспя, ако някой ме е прегърнал, диша ми във врата, в лицето, хърка, мърда, дърпа ми завивката. Имаме си отделни завивки, не е проблем и в отделни стаи да спим. Сънят е най-важен. Ако не си се наспал, ставаш непълноценен човек, тогава не само секса, ами и живота ще ти опротивее.
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот Fury » 11 Мар 2019, 11:10

Умора, работа, задачи - това се отразява на честотата на секса. Едно легло или различни - не съм забелязала да се отразява. Освен това предпочитам да правя секс през деня, като имам повече енергия. Вечер, ако си легна, то е защото искам да спя :roll:
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот Ani_ » 11 Мар 2019, 11:16

Ние спим в едно легло, обаче усещам, че почваме да каталясваме. Бебето доста поплаква, а мъжа би пътува много и се притеснявам да не заспи на волана. Сериозно се замислям да се премести да спи в хола, колкото и да ми е мъчно. Поне, докато бебето поотрасне :roll:
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот flip » 11 Мар 2019, 11:18

И ние си лягаме по различно време, той захърква още в девет, аз преди 12 не лягам. Казвам му, че той е ранно пиле, а аз съм нощна птица.
То пък не че общото легло много събира хората. Наскоро споделих с приятелка, че вече спим в отделни стаи, тя каза: "Това при нас не може да се случи", ама пък преди ми е споделяла, че правят секс супер рядко. Човек като има желание, намира начини. :cool:
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот Fire storm » 11 Апр 2019, 13:44

Всяка двойка си знае за себе си. Кои сме ние, че да решаваме кое е ок и кое - не. За мен лично не би било ок, затова сме се намерили с половинката. Цяла нощ спим наврени един в друг.
Ама ако ми беше по-удобно отделно, защо пък не?
Fire storm
 
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Яну 2019, 10:56

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот Rossi Ross » 16 Апр 2019, 11:58

Аз си мисля, че всяка двойка сама преценя кое как й се отразява. Ако така се наспиват и са свежи, защо пък да се измъчват с другото? На кого доказват, че се обичат, само защото спят заедно? Пък и да не забравяме, че кралските особи са спели в отделни покои :wink:
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Re: Отдалечават ли се партньорите, ако спят в отделни спални?

Мнениеот CinemaFreak » 23 Апр 2019, 10:46

Да, отдалечават се.
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта