Аз искам дете, но съпругът ми - не!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Аз искам дете, но съпругът ми - не!

Мнениеот Ivi&Sasho » 18 Мар 2019, 11:31

Много неприятна ситуация. Аз не съм имала такъв проблем, по-скоро моят човек настоявата по-отдавна да имаме дете, но аз не бях готова. Сега смятам, че е дошло времето да правим опити.
Трудно е да се дава акъл в такива сложни ситуации, но може би, ако бях на твоето място, щях да си поставя някакъв краен срок за изчакване, и ако нищо не се промени до тогава, щях да си тръгна. Ако наистина искаш да станеш майка.
Ivi&Sasho

Мнениеот m0n4eto » 19 Мар 2019, 18:05

Бих се замислила дали това е моят човек. След 8 годишна връзка, без финансови проблеми да не иска дете, за мен е необяснимо.
Сама казвате, че сте над 30 г., а жените знаете, че имаме биологичен часовник. А какво ще стане ако изникнат проблеми при бебеправенето, би ли застанал до вас?
Аватар
m0n4eto

Мнениеот Rainy mood » 29 Мар 2019, 11:27

Не знам дали има нещо, което да раздалечава двама партньори повече от това - единият да иска дете, другият - не. Съвет не знам какъв да дам. Послушай сърцето си. Ако мечтаеш, жадуваш, живееш за това да станеш майка, не позволявай на друг да те потиска по този начин.
Rainy mood

Мнениеот Karina_85 » 10 Апр 2019, 11:34

Това със сигурност е "препъни камъче". Детето не е като да се убеждавате един друг да си вземете домашен любимец. То е страшна отговорност и постоянна ангажираност, възпитаване и прочие. Ако единият не иска - не виждам какво може да го накара да иска някога. Или се зареди с търпение, или си хващай багажа. Едва ли ще стане скоро, щом е заявил, че не иска на този етап.
Аватар
Karina_85

Предишна

Назад към Интимно